Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Osoba z którą można porozmawiać


izakkrulem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

elo, jak coś to nie jest to troll i nie jestem chory psychicznie. Jak nazywa się osoba z którą można pogadać? Mówię tu o normalnych przychodniach, gdzie płacę za takie spotkania, które są w 4 oczy. Jak nazywa się taka osoba? 

Opublikowano

thenitrozyniak­

isamu kiedy hatword 

niektóre dziwki w ramach korzystania z ich usług rozmawiają z toba przez stosunkiem

rozmowa z twojo mamo juz mi sie znudzila

Opublikowano

Nie troll? Trudno uwierzyć. ;)

 

Psycholog. I tak dla jasności, psycholog to nie jest osoba psychiczna ani nie zajmuje się tylko takimi osobami, tylko idą do niego normalni ludzie z problemami. I gadają.

19.jpg

Opublikowano

 

thenitrozyniak­

isamu kiedy hatword 

niektóre dziwki w ramach korzystania z ich usług rozmawiają z toba przez stosunkiem

rozmowa z twojo mamo juz mi sie znudzila

 

marne prowo

ale zareaguje

moja matka puszcza się tylko ze mną, więc wiem, że kłamiesz

Opublikowano

@SeleXZbytWieleG jak zawsze zniszczony ahahaa­

sram na klate takim jak ona krotko mowiac hehe

 

 

Nie troll? Trudno uwierzyć. ;)

 

Psycholog. I tak dla jasności, psycholog to nie jest osoba psychiczna ani nie zajmuje się tylko takimi osobami, tylko idą do niego normalni ludzie z problemami. I gadają.

A terapeuta od czego jest, bo sie pogubilem kurde 

Opublikowano

Napisałeś, że jesteś miszczkantera. Według tych wytycznych możesz pogadać ze mną. Ja jestem lolens, więc wydaje mi się, że nadajemy na podobnych spierdolonych falach.

Opublikowano

Napisałeś, że jesteś miszczkantera. Według tych wytycznych możesz pogadać ze mną. Ja jestem lolens, więc wydaje mi się, że nadajemy na podobnych spierdolonych falach.

ja jestem misczkantera, a nie miszczkantera brotha, lolens co to jest? musze link do profilu miec bo nie uwierze 

Opublikowano

 

Napisałeś, że jesteś miszczkantera. Według tych wytycznych możesz pogadać ze mną. Ja jestem lolens, więc wydaje mi się, że nadajemy na podobnych spierdolonych falach.

ja jestem misczkantera, a nie miszczkantera brotha, lolens co to jest? musze link do profilu miec bo nie uwierze 

 

http://www.mpcforum.pl/user/1485958-lolens123/ konto usunięte

http://www.mpcforum.pl/topic/1528237-korektorlolens123/#entry12932590 pewnie byłbym najlepszym korektorem, ale wiadomo, że jak wystajesz przed szereg, to rzucają ci kłody pod nogi.

Opublikowano

 

 

Napisałeś, że jesteś miszczkantera. Według tych wytycznych możesz pogadać ze mną. Ja jestem lolens, więc wydaje mi się, że nadajemy na podobnych spierdolonych falach.

ja jestem misczkantera, a nie miszczkantera brotha, lolens co to jest? musze link do profilu miec bo nie uwierze 

 

http://www.mpcforum.pl/user/1485958-lolens123/ konto usunięte

http://www.mpcforum.pl/topic/1528237-korektorlolens123/#entry12932590 pewnie byłbym najlepszym korektorem, ale wiadomo, że jak wystajesz przed szereg, to rzucają ci kłody pod nogi.

 

dobra nie pierdol ja bylem kidmodem mc i fify i bylbym legendom forumka prawie ale k***a sie scigalem w modlogach i mnie wyjebali za to 

Opublikowano

Sorry, ale ja od grudnia 2015 stałem się już znany. I na pewno jeszcze błysne.

ja jusz klocki na serwerach mc stawiałem w 2k12 a w 2k14 kidem byłem wienc jestem legendom 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...