Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ekipa #GIT poszukuje ludzi na serwery x2 / x5 / x15


VMWare

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Jako iż jest wiele ludzi, którzy graja na serwerach NON-Steam i poszukują ekipy do wspólnej gry. My wychodzimy z inicjatywą stworzenia drużyny zgranej, komunikatywnej oraz uczciwej. Mimo, że wiele ekip, którzy pokazują poziom 13-15 lat i używają tekstów "twoja matka etc.", chcemy działać przeciwko takiej bandzie idotów. Tworzymy więc drużynę/ekipę o nazwie GIT, którzy mają pokazać tej bandzie debili, że wyszczekane osoby z tekstami przez internet są żałosne.

 

Co planujemy zrobić?

 

Planujemy stworzyć drużynę 10-30 osób, którzy będą dość regularnie uczestniczyć w życiu Ekipy, tworzyć zgraną drużynę oraz grać na wielu serwerach. Chcemy dążyć i zbudować wielką potęgę.

 

Wymagamy : 

 + 15 lat 

 + Znajomość mapy oraz slangu gry

 + komunikatywności

 + używania komunikatorów ts3

 + uczciwości

 

Kontakt : 

 - PW

 - GG

 - TS3 : PGC24.pl - [Kanał VIP 6 #GIT]

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

ja z 3/4 kolegami mozemy pograc ja 17 oni do 2 gim chodza na jakims x50 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Może i ja bym z wami zagrał, zależy jakie serwery :P Najlepszym serwerem by był x2, ewentualnie jakiś classic bez teleportów bez vipów itp

Opublikowano

@ref

 

+

 Rekrutacja tylko dla ogarnietych ludzi 16+ najlepiej zapraszam na ts na rozmowe :)

POMOGŁEM ? ;> Fapka W Góre ^^

Opublikowano

Wymagania:


 + 15 lat 


 + Znajomość mapy oraz slangu gry


 + komunikatywności


 + używania komunikatorów ts3


 + uczciwości


 


 


Ja:


mam 15 lat (prawie 16)


znam mapę na 80-90%


jestem uczciwy


szukam dobrej gry


+ używam ts3/skypa


+ Komunikatywny chodzi o to aby poprawie udzielać odpowiedzi oraz umieć dobrze rozmawiać ?? 


  jeżeli tak to jestem komunikatywny


Z miłą chęcią pomogę.

dc.eterniacraft.pl

dcb4f296b85e4dba245861bbfa30655a.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...