Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Postawienie serwera OpenNos - Jaki OS itp.?


Quarry

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Chcę zagrać na kilka dni na prywatnym serwerze. Pliki, z których będę korzystał to NosOpen (source). I teraz kilka pytań:

- Jak stworzyć, aby Visual Studio "włączało" login i world server?

- Jaki OS?

 

Dzięki.

175911456088738371599.gif

Opublikowano

Postawiłem na tych plikach. Fajnie się gra. Są SP, potki, all dzialajace skille sp, upanie itp.

 

Musisz mieć Microsoft Visual Studio 2015 (waga chyba ok. 10GB)!

 

Aby włączało ci login i world server musisz po prawej stronie jechac suwakiem na gore potem na ten "project (14...)" ppm properties. Tam na dole bedzie do wyboru i masz wybrac Multiple... Jedziesz na dol szukasz OpenNos Login i World wybierasz u obu "Start" bez debuggera czy cos w ten desen. I klikasz Run. Oczywiscie mozesz ustawic na wersje PL. Nie rozumiem 2 pytania. Aby serwer ci dzialal musisz importowac baze danych, nos pack itp. Ja postawiłem serwer, tylko nie mam z kim pograc, a nie bede oglaszac tego publicznie xD. W razie pytan pisz na pw.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...