Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy można dostać ban za smurfing?


maciek3765

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-1262530-0-22787900-1462207135_thumb.jpgWitam ostatnio grałem sobie na smurfie silver 4 w każdym meczu otwierałem miałem po 20 fragów a w ostatnim 40. Czy za smurfing jest ban? Proszę wytłumaczcie mi też o co chodzi z tymi banami na czerwono oraz na żółto?­


Raczej nie powinienem się martwić­

ZCdljMq.png

Opublikowano

Dlaczego miałbyś dostać bana za nowe konto ;)? Nie przypominam sobie, żeby gdzieś był zapis 1 gracz = 1 konto. Jak grasz czysto to nie dostaniesz bana, chyba że z overwatcha jak bedziesz takim super prosem, ze przez sciany zabijasz ;)

Smurfy "psują grę" innym graczom, ale nie są przecież żadnym oszustwem.  

everybody_lies_by_deadmelkor-d5bl91v.png

"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść

Niepokonanym

Wśród tandety lśniąc jak diament

Być zagadką, której nikt

Nie zdąży zgadnąć nim minie czas..."


| exModerator Inne MMO | exLider League of Legends | exMPC Media Lider | VIP |

 

Opublikowano

Za co VACa? Za czystego skillka? Mordo nie ma opcji, banika w csie dostaje sie jedynie za wspomagacze do gry m.in. BH, Wallhack.

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Opublikowano

Dzięki za odpowiedź, lecz to nie jest nowe konto grałem na kałachy z kolegami po dłuższej przerwie byłem drugi i wylosowało mi silvera 3 na dowód daje screena


Dodałem do postu

­

ZCdljMq.png

Opublikowano

Jeśli dostaniesz dużą ilość reportów możesz dostać overwatcha na 5w.

Nie graj by wygrać...

Graj by stać się lepszym .

 

 

Opublikowano

Jeśli dostaniesz dużą ilość reportów możesz dostać overwatcha na 5w.

Co masz namyśli 5w?

Za co VACa? Za czystego skillka? Mordo nie ma opcji, banika w csie dostaje sie jedynie za wspomagacze do gry m.in. BH, Wallhack.

VACa to wiem, że nie dostane ale o co chodzi z tym banem overwatcha?

 

­

ZCdljMq.png

Opublikowano

 

Jeśli dostaniesz dużą ilość reportów możesz dostać overwatcha na 5w.

Co masz namyśli 5w?

 

Za co VACa? Za czystego skillka? Mordo nie ma opcji, banika w csie dostaje sie jedynie za wspomagacze do gry m.in. BH, Wallhack.

VACa to wiem, że nie dostane ale o co chodzi z tym banem overwatcha?

 

­

 

no ze jezeli osoby ktore beda robic overwatcha zgloszą cie za griefing to dostaniesz bana na wszystko na 5tygodnii w csgo, z innych funckcji jak rynek bedziesz mogl korzystać, ale wątpie ze zgloszą cie za griefing, poprostu pomyslą ze dobrze grasz i za nic nie zglosza...
Opublikowano

 

 

Jeśli dostaniesz dużą ilość reportów możesz dostać overwatcha na 5w.

Co masz namyśli 5w?

 

Za co VACa? Za czystego skillka? Mordo nie ma opcji, banika w csie dostaje sie jedynie za wspomagacze do gry m.in. BH, Wallhack.

VACa to wiem, że nie dostane ale o co chodzi z tym banem overwatcha?

 

­

 

no ze jezeli osoby ktore beda robic overwatcha zgloszą cie za griefing to dostaniesz bana na wszystko na 5tygodnii w csgo, z innych funckcji jak rynek bedziesz mogl korzystać, ale wątpie ze zgloszą cie za griefing, poprostu pomyslą ze dobrze grasz i za nic nie zglosza...

 

Ale ov 5w nie jest tylko za griefing, za podejrzewanie o oszustwa też, wiem jako iż sobie smurfowałem na mge/dmg i dostałem owego ov.

Nie graj by wygrać...

Graj by stać się lepszym .

 

 

Opublikowano

Nie dostaniesz bana za smurfowanie, ale moim zdaniem powinni jednak coś zrobić, bo w silverach można spokojnie samemu mecz wygrać :)

Opublikowano

Możesz dostać overwatcha > VAC.

Przykład takiej sytuacji:


 

Ale to jest scream, a nie jakiś mg2. On robi takie akcje, że nawet i global dałby mu reporta za haxy.

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie można otrzymać bana za "Smurfing" 

Jedyne możliwe przyczyny bana :

 

Opuszczanie rozgrywek

Zabijanie graczy należących do tej samej drużyny

Nadużywanie systemu wyrzucania graczy z rozgrywki 

Używanie wspomagaczy

Oddalanie się od komputera podczas rozgrywki turniejowej i nie uczestniczenie w niej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...