Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Monitor - Benq/LG/Asus? Co wybrać.


Trololus2000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, staje wlasnie przed wyborem monitora 144hz. Jaki wybrac? Zalezy mi najbardziej na grze w cs:go chociaż nie tylko. fajnie gdyby mial dobre kolory, etc. 

Poleci ktoś coś? Ktory z tych wybrac?

1. http://www.ceneo.pl/32592506?se=9jCyx9WaaYnI8iu9RBJJLB7H0C1TBDZh&gclid=CjwKEAjw9Zu5BRCS_OuVibujhQ0SJAD7t4Kr_fiYwdsWuX_2_5ZBkFLM66HYr91QL33uOVnUg1YvjxoCTaLw_wcB

2. http://www.ceneo.pl/22578302

3. http://www.ceneo.pl/28513296?se=HT525Ze_0QicynAjPLEOHssuYNmaiX-8&gclid=CjwKEAjw9Zu5BRCS_OuVibujhQ0SJAD7t4KrbGLkgDxmHhsM8IU2zTnoC-46v5PcQkeRYyRWdhRPwhoCAmrw_wcB

 

Druga rzecz:

Czas na zmiane podkładki i myszki. Obecnie posiadam fk1 oraz goliathus speed large. Podkładka powoli mnie wkurza bo lekko sie poniszczyła. Tak wiec:

Podkładka:

- Zowie G-SR?

- Zowie GT-F Rough?

- Zowie GT-F Speed? 

- Cos innego?

 

Myszka: 

- FK1/FK2 jeszcze raz

- Mionix Avior (jakis tam)

 

Dodam ze myszka musi byc symetryczna! Wymienam myche bo ta troche sie zajechała rowniez.. 

 

Trzecia rzecz: 

Jaka karta dzwiekowa do cs:go?  MAX 150ZL

 

Pomogłem ? Daj + . Masz sprawe ? Pisz pw !

 

 

Opublikowano

ASUS najlepszy moim zdaniem,
Ozone Neon 3K + XGame X7-500MP /na myszkę musisz troche poczekać, ale warto :)

giphy.gif

Opublikowano

ASUS najlepszy moim zdaniem,

Ozone Neon 3K + XGame X7-500MP /na myszkę musisz troche poczekać, ale warto :)

Szukam myszki z dobrym sensorem, a zowie fk1 ma lepszy ;v

Pomogłem ? Daj + . Masz sprawe ? Pisz pw !

 

 

Opublikowano

 

ASUS najlepszy moim zdaniem,

Ozone Neon 3K + XGame X7-500MP /na myszkę musisz troche poczekać, ale warto :)

Szukam myszki z dobrym sensorem, a zowie fk1 ma lepszy ;v

 

Jeżeli tylko CS:GO to oczywiście, że tak. (Myślałem, że inne gry też wchodzą w rachubę)

giphy.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...