Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]VoltexStudio - Usługi graficzne za darmo


Pikuuu!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Grafika na zamówienie za darmoszke :)
Metoda kontaktu: Skype - pikuuu2002
Opis rzeczy: Robię miniaturki, bannery, avatary na dosyć wysokim poziomie
Oczekiwana/oferowana cena: FREE
Zdjęcia/inne informacje:  

 

rawYeth.jpg

 

 

 

 

jEMEF1R.png

 

 

 

 

 

 

OG2tjiV.jpg

 

 

 

 

 

 

 

jgCm7ri.png

 

 

 

 

 

CM8yjxa.png

 

 

 

 

Opublikowano

Nie polecam.

Prace brzydkie, szczególnie ten banner. xD

Opublikowano

 

Opis rzeczy: Robię miniaturki, bannery, avatary na dosyć wysokim poziomie

Serio?

 

Popieram - niestety tu nie ma wysokiego, a nawet podstawowego poziomu.

Na gotowy stock nakładasz tylko napis - to z ciebie niestety grafika nie zrobi.

Warto poćwiczyć trochę, pooglądać poradniki - jak już nabędziesz wiedzy praktycznej i teoretycznej wtedy możesz zacząć wykonywać projekty na zlecenie.

Ogólnie dobrym pomysłem jest tworzenie projektów za darmo jak tutaj w celu podszkolenia, ale nie udostępniaj wykonanych projektów - na razie są one niezbyt estetyczne.

 

Pozdrawiam!

Pasjonat
Opublikowano

Usługi jakie ? "Graficzne" ... powiadasz ? 

 

poćwicz skillka, a potem sie bierz za takie tematy, good luck. ^^­

ats-graphic.eu_sygnatura.png

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie polecam "prace na wysokim poziomie" a wyglądają jakby je robił przedszkolak w paincie :c

Opublikowano

Co wy tam go hejtujecie. Przecież to są grafiki, których nawet najlepsi zrobić nie potrafią!

 

 

Nie. Żartowałem. Totalne gówno.

 

Opublikowano

Przykro mi, ale nie mogę tego postawić na dość wysoki poziom.

 

Proponuje najpierw patrzeć na pracę innych, aby patterny pozapamiętywać.

Opublikowano

Polecam nauczyć się korzystać z różnych tekstur, napisów, balansów kolorów, przyciemniania, czegokolwiek, a nie bazować na gotowych screenach i czcionkach oraz wycinaniu postaci (o ile w ogóle).
Napisy na grafikach, pomimo oczojebnego koloru, wcale się nie wyróżniają.

wjtkiu.png

Opublikowano

­To się dopiero nazywa poziom!
Obraz w tle, kilka napisów, i nawet kolorek do nich!

 rawYeth.jpg

To dopiero, obrazek rozciągnięty w uj, i jeszcze ten biały pasek po lewo. Profesjonalizm kurna.
https://scr.hu/qXd6ej Rozumiem cię, też nie mam kubełka w programach graficznych.

jd kappa

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Brak aktywności od miesiąca, archiwum.

Jeśli nadal jesteś zainteresowany tematem, to napisz prywatną wiadomość.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...