Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kiedy będzie promocja na GTA IV? Da się grać ze znajomymi?


blondyn135

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, mam kilka pytań :D

Czy wie ktoś kiedy może będzie jakaś promocja na Gta IV na steamie ?

Czy da sie multi grać ze znajomymi ?? I jak to sie odbywa ? Coś jak samp ,że robisz serwery czy jest oficjalny serwer ? (Prosiłbym o wytłumaczenie)

Gra ktoś wogóle na multi w gta Iv ?

Opublikowano

Nie wiadomo kiedy będzie promocja. Na steam zazwyczaj są na początku wakacji, ale zawsze można kupić taniej na G2A. A jeśli chodzi o multiplayer - tak, da się grać ze znajomymi. Z tego co pamiętam to do wyboru jest możliwość grania w sieci LAN lub przez internet. W zasadzie są dwie metody tworzenia serwerów. Pierwszą, czyli tą oficjalnie wspieraną przez twórców gry jest opcja z telefonem. W grze pod klawiszem strzałki w górę masz telefon, jedną z jego funkcji jest zakładka "multiplayer" lub coś w tym stylu, po wybraniu jej pojawia się menu w którym wszystko jest dokładnie rozpisane. Drugą metodą jest nieoficjalna modyfikacja IV:MP, tworzenie serwerów jest podobne do tego z SA:MP lub MTA. Ciężko mi stwierdzić czy gra ktoś w multiplayer, ale powiem tak - SA:MP'em lub MTA to nie jest, opcje serwerowe są bardziej ubogie, dlatego jest znacznie mniej osób grających przez internet. IV:MP jest praktycznie wyludnione, ale jeśli będziesz grał ze znajomymi, to raczej nie będzie problemem ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...