Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Opłaca się grać na Metin2.pl bez IS?


Mateusz#

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz nic ciekawego nie startuje , chyba że Antaris , który ma startować po maturach najprawdopodobniej . Oczywiście , że da się grać bez pieniędzy , te jednak ułatwiły by Ci w znacznym stopniu rozgrywkę na Globalu . Co do serwera to najbardziej zaludnionym był Negros z tego co pamiętam , lecz na każdym serwerze gra w miarę dużo ludzi .

https://www.youtube.com/watch?v=8ODI-D2DzVE  MIA KHALIFA ! :)


PAMIĘTAJ NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ ,KIEDY UPADASZ WSTAWAJ !!


:yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:

Opublikowano

Ja gram na samosie bez ładowania kasy i nie ma większych problemów. Jak potrzebuję czegoś z IS, to kupuję od graczy zwój. Zarobić nie jest trudno, jeśli się leci alchemią na 2 konta x 5 postaci 

Opublikowano

A ja nie polecam. PL to jeden, wielki, niedopracowany, śmietnik do którego ludzie chętnie wyrzucają pieniądze ;]

Może i 4-6 lat temu PL to była klasa a privy to zbiorowisko bugów, ale teraz? jest zupełnie odwrotnie... Większość pirvów jest robionych bardzo profesjonalnie i na lata a global w panice za coraz mniejszą publiką i nieuniknionym bankructwem dodaje nawet exp bota do interfejsu aby nachapać się jak najwięcej kasy przed upadkiem ;]

Jeśli cie interesują privy to nie mam co tu gadać tego jest sporo i wystarczy że zmienisz dział ;]

Opublikowano

Jezeli planujesz cos osiagnac na Globalnym Metinie to niestety, ale bez jakichkolwiek funduszy bedzie Ci bardzo ciezko, aczkolwiek po pewnym czasie powinienes dac rade mordeczko. ;)

Opublikowano

1) Da się zarobić bez wkładu Pln, ale niestety będzie trzeba na to wiele wolnego czasu.

2) Nie, nie opłaca się już zaczynać na globalu.

3) Lepiej wybrać priv'a których jest teraz multum. Mało ogarniętych ale może kiedyś wyjdzie jakaś perełka ;)

Opublikowano

Opłaca się grać na plu.. Najlepiej zaczynać wtedy jak są eventy świateczne,wielkanocne czy niedługo jak będzie na euro z piłkami zapewne ,więc zawsze jest szansa na dorobienei się pieniędzy

Opublikowano

"Niedopracowany", akurat metin2.pl jest bardzo dobrze dopracowany :). Setki godzin kilku grup techników siedzi nad bugami i rozwiązaniami problemów, więc nie pisz niedopracowany. Ale nie polecam grać na PL'u poszedł kilka lat temu w pieniądze, to go zniszczyło :), wiele osób odeszło bo nie warto było tam grać . Zagraj sobie na serwerze typu ; Vesteris czy Concordia

4521609.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...