Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy opłaca się tego używać ?


cola!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
-noforcemaccel –noforcemparms -noforcemspd

 

Czy opłaca się używać tych parametrów startowych ? Tutaj jest ich wytłumaczenie ale nie wiem czy warto właśnie ich używać :P. 

 

-noforcemaccel

Cofa ustawienia przyśpieszenia myszy do tych z pulpitu.

W większości  przypadków (kiedy mamy do czynienia z grami i dużą precyzją celowania)

przyśpieszenie myszy jest zmienne/niestałe. Komenda noforcemaccel daje nam pewność,

że Half-Life nie będzie próbował zarządzać przyśpieszeniem myszy kiedy wyłączysz tę opcję w windowsie.

Kiedy tego użyć?

Kiedy wyłączyłeś przyśpieszenie na pulpicie i chcesz mieć takie same ustawienie w grze.

 

–noforcemparms

Cofa ustawienia przycisków myszy do tych z pulpitu. Co to znaczy?

Zwykle, kiedy uruchamiasz Half-Life (albo w tym przypadku Counter-Strike)

twoja mysz przełączy się na konfigurację applicationmode,

pozwalając na przypisanie klawiszy już użytych na pulpicie (np mouse3).

Ta zmienna WYŁĄCZA tę opcję. Ta komenda na prawdę nic nie daje,

i nawet czasami powoduje błędy.

Kiedy tego użyć?

Kiedy masz problemy z przypisywaniem klawiszy.

Oprócz rozwiązywania błędów ta komenda nie ma praktycznego zastosowania,

wbrew powszechnym przekonaniom.

 

-noforcemspd

Używa szybkości myszy z pulpitu. Zmusza Half-Life do użycia tej prędkości,

którą wybrałeś we właściwościach myszy.

Jakąkolwiek wartość wybrałeś, Half-Life użyje jej jako wartość przewodnią.

>>Kiedy tego użyć?

Kiedy chcesz, żeby twoja prędkość z pulpitu określała także tą w grze.

Uznawaj wtedy prędkośc z pulpitu za wzmazniacz/osłabiacz czułości myszki w grze.

Opublikowano

Czy warto ich używać? No tutaj to Ci akurat nikt nie odpowie, bo te komendy przecież pozwalają jedynie na indywidualne dopasowanie ustawień gry do siebie. Ja osobiście nie używam, ale jeśli komuś pasują to logicznie rozumując- dla niego warto. 

everybody_lies_by_deadmelkor-d5bl91v.png

"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść

Niepokonanym

Wśród tandety lśniąc jak diament

Być zagadką, której nikt

Nie zdąży zgadnąć nim minie czas..."


| exModerator Inne MMO | exLider League of Legends | exMPC Media Lider | VIP |

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...