Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zwiększyć FPS w CS:GO?


LimpiD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema wie ktoś może jak zwiększyć fps w cs go ? w 2014 miałem 240 fps teraz po 100-140 zależne od mapy thx za pomoc :)

Opublikowano

Cześć, no więc tak w skrócie co może być przyczyną Twojego problemu:

  • "zaśmiecony" dysk, pousuwaj niepotrzebne pliki, odinstaluj zbędne programy
  • przeczyść podzespoły, w ciągu 2 lat mogło się w nich nazbierać sporo kurzu i tym podobnego syfu, który także niejako wpływa na pracę Twojego komputera
  • całkiem możliwe, iż formatowałeś system, zmieniałeś sterowniki, albo grzebałeś w ustawieniach karty graficznej, sprawdź czy posiadasz najnowsze oprogramowanie i czy aby na pewno jest dobrze skonfigurowane

To jedne z tych podstawowych wariantów na które ludzie często nie zwracają uwagi. Sprawdź je i daj znać czy coś uległo zmianie, 
Pozdrawiam.

everybody_lies_by_deadmelkor-d5bl91v.png

"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść

Niepokonanym

Wśród tandety lśniąc jak diament

Być zagadką, której nikt

Nie zdąży zgadnąć nim minie czas..."


| exModerator Inne MMO | exLider League of Legends | exMPC Media Lider | VIP |

 

Opublikowano

Najlepszy sposób to format lub przywracanie do ustawień fabrycznych i wyczyszczenie podzespołów. No i jeszcze jakieś poradniki na necie.(nie uzywaj oarametru startowego high bo to zacina myszke

Opublikowano

Najlepszy sposób to format lub przywracanie do ustawień fabrycznych i wyczyszczenie podzespołów. No i jeszcze jakieś poradniki na necie.(nie uzywaj oarametru startowego high bo to zacina myszke

@cola!

każdy parametr zacina myszkę czy tylko high?

Opublikowano

Jeżeli masz od 100 do 140 fpsów nie jest najgorzej. Gdy spadnie C­i poniżej 60 wtedy zalecałbym format PC.

Jeżeli teraz potrzebujesz dużo Fps'ów to parametry startowe: -threads x (x to liczba rdzeni twojego procesora), -nojoy, -high (u mnie nie zacina myszki)

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...