-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
szymbon
szymbon
Witam, nie wiem czy dobrze trafiłem jeśli nie to uprzejmie proszę o przeniesienie wątku.
Otóż mam problem z przełączaniem grafiki Intel na AMD w grze minecraft. Programie AMD do przełączania grafiki mam dodane inne gry, i przejście z grafiki zintegorowanej ( intel ) na dedyk przechodzi pomyślnie ( sprawdzone programem GPU-Z ). Natomiast w przypadku minecraft grafika pozostaje intelowska, widać to pod F3, że używana grafika to Intel, a także GPU-Z nie wykazuje aktywności Radeona.
Będąc przy kwestii grafiki chciałbym się dowiedzieć też czemu gra Heroes III nie uruchamia się? Chwilę po uruchomieniu mam "program przestał odpowiadać" próbowałem na zgodności Win 7, WinXP, WIn98/me bezskutecznie. Problem również pojawia się przy grze Red Alert 2 mianowicie pojawia mi się taki problem -
~~Zgodności stosowane takie same jak w przyadku heores III

Programy dodane w programie AMD
Wczoraj był aktualizowany sterownik catalyst ze strony producenta.
Kilka informacji nie wiem czy przydatne:
ram 8 gb
Grafika AMD® Radeon R5 M330 + Intel HD Graphics 5500
procesor i3 2 rdzeniowy 2ghz 4 wątkowy
SYSTEM OPERACYJNY WINDOWS 10
1 odpowiedź na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.