Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak użyć komendy /warp arena na graczu w command block


TerriorPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam powie ktoś jaką komende mam wpisać do commandblock'a ,aby ten commandblock użył komendy przez console "/warp arena1"

Czyli gracz kliknie np. Guźik i commandblock teleportuje go na warp arena

Ale komende ma wykonać consola nie gracz lub commandblock

Opublikowano

Witam powie ktoś jaką komende mam wpisać do commandblock'a ,aby ten commandblock użył komendy przez console "/warp arena1"

Czyli gracz kliknie np. Guźik i commandblock teleportuje go na warp arena

Ale komende ma wykonać consola nie gracz lub commandblock

na serwerze?

Jak tak to nie potrzebny jest do tego CB tylko plugin co uaktywnia komende po uaktywnieniu włącznika.

Opublikowano

Jeśli to co robisz będzie tylko na serwerze to tak ale jeśli chcesz udostępnić ją na inne serwery to musi być plugin essentials (Musisz go udostępnić razem z folderem)

Opublikowano

Człowieku, wytłumaczysz mi, dlaczego ma to być używane przez konsolę?

Najpierw sprawdź czy działa tak jak ma działać...

A jak nie ma permisji na warpa, no to sprawdź czy z command-blocka działa, jak nie to zainstaluj

-Multiverse Core

-World Guard

-World Edit

-Multiverse Portals

 

I poszukaj w necie poradnika do Multiverse Portals. Gracz jedynie potrzebuje permisję do teleportów (Multiverse Portals, chociaż nie wiem czy nawet sa one potrzebne)

A teleporty można ustawiać na inne światy, nawet bez ustawiania warpa. Nie trzeba commandbloku (może być to zwykła brama, albo np: coś podobnego do netherowego portalu)

Tu masz jakiś poradnik:


@Edit

Wiem, miało mnie nie być, ale jestem w pokoju nad morzem, i sobie pisze z laptopa na MPCforum :0

Daj lajka! Nic to nie kosztuje, ale bardzo tego potrzebuje!


d9xa4.png


10 | 25 | 50 | 75 | 100 | 250 | 500 | 1000


Kliknij w obrazek! Zobacz nasz serwer!


Chcesz abym zobaczył? Napisz @Notrax3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...