Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

baner.jpg


Coś ode mnie o serwerze:


 


Zapraszam na serwer dedykowany hurtworld`a nosteam i steam x5  świeżo postawiony. Następny wipe 11.05.2016. Miła atmosfera,spoko administracja.Jeśli miałbyś jakieś uwagi na temat serwera to pisz śmiało a poprawimy to co Ci się nie podoba  P.s u nas na serwerze  nie doświadczysz lagów. Serwer postawiony jest na stabilnej maszynie nie wierzysz wejdź a się przekonasz  dodam jeszcze dla tych co będą hejtować siedzę z graczami na TS jeśli mam czas i NIE DAJE NIKOMU ITEMÓW!!! chcesz to też wejdź na TS z wami również pogadamy :)


 


 


 


 


 


 


Dostępne komendy dla każdego:


/kit start  Dostajesz podstawowe itemki na początek


/help vip  możliwość sprawdzenia co ma VIP


/loc         pokazuje twoją lokalizację 


/sethome <nazwa>  normalny gracz ma 3x ustawienie domku


/home <nazwa>  tepa cię do domku 


/tpr , /tpa


 


Dostępne komendy dla vip`a:


Wszystko to samo co zwykły gracz ale plus może wyjmować i zakładać części w samochodzie.Będzie to zmienione dla wszystkich :)


/kit vip  itemki dla vipa


/car  wszystko co możesz z samochodem


 


Dostępne komendy dla minera:


Wszystko to samo co zwykły gracz ale plus łuk mining bow.


/kit miner Daje ci itemki dla minera i łuk mining bow do wydobywania rud za pomocą strzał co może ci się bardzo przydać :)


 


Koszt vip`a: 17 zł sms na 30 dni


Koszt minera: 11 zł sms na 30 dni


 


IP serwera: connect 91.189.36.196   SERWER WYSTARTOWAŁ 25.04.2016!


IP TeamSpeak3: overwolf-689yt.typefrag.com


 


 


Prowadzimy nabór na supporta i administratora serwera! Podania proszę umieszczać pod postem.


 


 


P.s EVENT W WEEKEND :)


 


 


Administracja:


administrator: samotnyjohn


support: Display


Znajdziecie mnie pod nickiem Zaczynającym się na : Ber......

 

Pomogłem daj lubię to :)

Opublikowano

Da rade dropnac ten luk z minera z nieslawnoscia? xD

Edit:Kiedy byl start? Nie widze drugiej najwazniejszej po ip informacji xD

 

Jak dla mnie car to jest podstawa na nosteam hurta dla kazdego i kazdy znaczacy serw to ma a tu mam kupywac po to vipa

Podziekuje

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

Da rade dropnac ten luk z minera z nieslawnoscia? xD

Edit:Kiedy byl start? Nie widze drugiej najwazniejszej po ip informacji xD

 

Jak dla mnie car to jest podstawa na nosteam hurta dla kazdego i kazdy znaczacy serw to ma a tu mam kupywac po to vipa

Podziekkuję

ok zmienie to dla każdego a start był 2 dni temu :) Wiesz dziękuję za uwagę zmienię w wolnej chwili :)

Znajdziecie mnie pod nickiem Zaczynającym się na : Ber......

 

Pomogłem daj lubię to :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

post do zamknięcia

Znajdziecie mnie pod nickiem Zaczynającym się na : Ber......

 

Pomogłem daj lubię to :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...