Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy kupowanie kont wot na allegro jest bezpieczne?


CoYo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No bo to w sumie jest nielegalne, moze chyba sprzedawca zglosic do wargamingu sie z dowodami ze to konto zostalo kupione aukcje itp ss podac i wylapac bana na to konto po sprzedaniu chyba ze sprzedawca podaje wszystko co potrzeba do zmiany konta, email itp i konto jest moje. Jak to dziala? Co o tym myslicie?

Opublikowano

Witam ja kupiłem konto z 4dni temu użytkownik dał mi pasy do konta i do emaila niepokoji mnie tylko to ze email na swój możesz zmienić dopiero po 14dniach ale myślę że jest to bezpiecznie bo jednak to przez allegro

Opublikowano

 

Sprzedaż konta jest niezgodna z Umową Licencyjną Użytkownika Końcowego (EULA) oraz z regulaminem gry World of Tanks.

 

Owszem, użytkownik, który sprzedał takowe konto może zgłosić je do WarGamingu, po czym zostanie ono zablokowane. Dostępu do niego nie odzyska kupujący, ani sprzedawca.

Opublikowano

Wlasnie, czyli mozna trafic na takiego skurwiela co by sprzedal nam i zglosil ze to konto zostalo kupione po czym sprzedawca ma pieniadze a kupujacy nic. Da sie wlasnie taki przypadek zglosic na allegro jakos?

Opublikowano

Wlasnie, czyli mozna trafic na takiego skurwiela co by sprzedal nam i zglosil ze to konto zostalo kupione po czym sprzedawca ma pieniadze a kupujacy nic. Da sie wlasnie taki przypadek zglosic na allegro jakos?

 

Można spróbować zgłosić do centrum sporów.

Opublikowano

po ilu dniach konto może być zbanowane ?

Wszystko zależy od sprawności działania supportu. Choć mimo wszystko wątpie, żeby znalazł się taki sprzedawca, który zgłosiłby takowe konto.

 

Wysłane z mojego MOVE 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

No racja niezlym trzeba byc chorym skurwielem zeby zmarnowac jeszcze ta godzine lub wiecej na zebranie dowodow i pisanie do supportu  i jeszcze ryzykowac zwrotu pieniedzy dla kupcy sumujac tracac konto XDDD 

Opublikowano

No racja niezlym trzeba byc chorym skurwielem zeby zmarnowac jeszcze ta godzine lub wiecej na zebranie dowodow i pisanie do supportu i jeszcze ryzykowac zwrotu pieniedzy dla kupcy sumujac tracac konto XDDD

Ze zwrotem pieniędzy mogłoby być ciężko, bo on może zgłosić konto, które następnie zostanie zablokowane i nie przyznawać się do tego. A sam serwis Allegro nie uzyska odpowiednich informacji od Wargaming, ze względu na ochronę danych osobowych.

 

Wysłane z mojego MOVE 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

 

No racja niezlym trzeba byc chorym skurwielem zeby zmarnowac jeszcze ta godzine lub wiecej na zebranie dowodow i pisanie do supportu i jeszcze ryzykowac zwrotu pieniedzy dla kupcy sumujac tracac konto XDDD

Ze zwrotem pieniędzy mogłoby być ciężko, bo on może zgłosić konto, które następnie zostanie zablokowane i nie przyznawać się do tego. A sam serwis Allegro nie uzyska odpowiednich informacji od Wargaming, ze względu na ochronę danych osobowych.

 

Wysłane z mojego MOVE 5 przy użyciu Tapatalka

 

Jak to zglosic te konto? No bedzie wiadomo ze wystawil aukcje wszystkie ss tego konta byly na aukcji i ze przedstawiaja te konto.

Opublikowano

No racja niezlym trzeba byc chorym skurwielem zeby zmarnowac jeszcze ta godzine lub wiecej na zebranie dowodow i pisanie do supportu i jeszcze ryzykowac zwrotu pieniedzy dla kupcy sumujac tracac konto XDDD

Ze zwrotem pieniędzy mogłoby być ciężko, bo on może zgłosić konto, które następnie zostanie zablokowane i nie przyznawać się do tego. A sam serwis Allegro nie uzyska odpowiednich informacji od Wargaming, ze względu na ochronę danych osobowych.

 

Wysłane z mojego MOVE 5 przy użyciu Tapatalka

 

Jak to zglosic te konto? No bedzie wiadomo ze wystawil aukcje wszystkie ss tego konta byly na aukcji i ze przedstawiaja te konto.
Zazwyczaj nick na aukcji jest zamazany.

 

Wysłane z mojego MOVE 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

no wiem bo wargaming moze im bana wlepic jesli ktos to zglosi ale ogolnie ss co zrobil i dal do aukcji przedstawiaja jedne czolgi i mniej wiecej bedzie wiadomo ze to konto ktore mi sprzedal

Opublikowano

Kupowanie kont do końca bezpieczne to chyba nigdy nie było i nie będzie a sama zmiana maila a tym bardziej telefonu wcale nie gwarantuje tego że właściciel nie odzyska konta zwłaszcza jeśli na koncie są czołgi premium  , czas premium czy złoto   :D  :yay:

Opublikowano

Kupowanie kont do końca bezpieczne to chyba nigdy nie było i nie będzie a sama zmiana maila a tym bardziej telefonu wcale nie gwarantuje tego że właściciel nie odzyska konta zwłaszcza jeśli na koncie są czołgi premium  , czas premium czy złoto   :D  :yay:

 

Owszem, taka osoba może zgłosić, że konto zostało skradzione.

Opublikowano

Kwestia sporna ja kupiłem i jak narazie 5dni oo kupnie jest ok xD kupiłem nawet vipa żeby jakoś żebym i ja miał dowód w postaci czegoś że korzystałem z konta

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...