Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań na temat biegania, ćwiczeń.


Quarry

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Poszukuję kilku odpowiedzi na poniższe pytania:

- Gdzie znajdę aplikacje/strone, gdzie mogę sprawdzić ile kmów przebiegłem?

- Jakie ćwiczenia najlepiej stosować do tworzenia 6-paka?

- Jakiej diety stosować /\?

- Kiedy biegać? W nocy, pod wieczór?

 

Dzięki.

175911456088738371599.gif

Opublikowano

Cześć.

Poszukuję kilku odpowiedzi na poniższe pytania:

- Gdzie znajdę aplikacje/strone, gdzie mogę sprawdzić ile kmów przebiegłem?

- Jakie ćwiczenia najlepiej stosować do tworzenia 6-paka?

- Jakiej diety stosować /\?

- Kiedy biegać? W nocy, pod wieczór?

 

Dzięki.

1. Endomondo a od siebie polecam Ci runtastic (moim zdaniem najlepsza aplikacja).

2. Różnorodność ćwiczeń poczynając od górnej części brzucha schodząc na dolne partie, również musisz uwzględnić boczne partie. Myślę, że po 2/3 ćwiczenia na góre, dół, boki.

3. Wszystko zależy co chcesz osiągnąć, Twoim celem jest zgaduje : REDUKCJA - wtedy stosujesz sobie odpowiednią diete, zachowujesz ''x'' kalorii które stopniowo ucinasz w ten sposób dochodzą aeroby i tkanka tłuszczowa spada zarówno jak i waga. :)

4. Twój wybór, nie ma większego znaczenia kiedy biegasz - dużo zależy od diety i systematyczności. Często biegałem rano tylko zaspany wstawałem i ciężko było się zebrać, natomiast do tej pory biegam wieczorami. ;)

Opublikowano

1. Nie wiem. Zaczynalem biegac, gdy takie aplikacje nie istnialy, wiec trzeba bylo sobie inaczej radzic.

2. Unoszenie nog na drazku w roznych wariacjach. Scyzoryk na drazku. L-sit. Skret tulowia w lezeniu na plecach z obciazeniem w dloniach. Skret tulowia w opadzie w pozycji stojacej ze sztanga na plecach. W cwiczeniach na brzuch liczy sie technika, nie ilosc. Sam popelnialem ten blad, pilujac ilesset powtorzen dziennie z miernym efektem.

3. Na diecie sie nie znam, ale na pewno redukcja tluszczy i weglowodanow.

4. Ja biegalem o roznych porach, zaleznie od checi, ale najczesciej wstawalem sobie 1.5h wczesniej przed szkola i przebiezka.

Opublikowano

Cześć.

Poszukuję kilku odpowiedzi na poniższe pytania:

- Gdzie znajdę aplikacje/strone, gdzie mogę sprawdzić ile kmów przebiegłem?

- Jakie ćwiczenia najlepiej stosować do tworzenia 6-paka?

- Jakiej diety stosować /\?

- Kiedy biegać? W nocy, pod wieczór?

 

Dzięki.

1. wymienione, endomondo jest bardzo dobre, polecam

2. jak masz dostęp do siłowni to polecam "allahy" + unoszenie nóg i bioder w zwisie na drążku, dodatkowo jakieś koło może + skłony z opadu

3. musisz mieć niski poziom bf'a żeby widoczny był 6-pak, bez tego nie pomogą nawet ćwiczenia ;)

4. to zalezne tylko i wylacznie od organizmu i trybu zycia jaki prowadzisz

everybody_lies_by_deadmelkor-d5bl91v.png

"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść

Niepokonanym

Wśród tandety lśniąc jak diament

Być zagadką, której nikt

Nie zdąży zgadnąć nim minie czas..."


| exModerator Inne MMO | exLider League of Legends | exMPC Media Lider | VIP |

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...