Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośba o napisanie skryptu na kupowanie enchantów


TerriorPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napisze ktoś skrypt

Gdy klikniemy na npc o nazwie: "&5Magik" lewym otwiera się 1 pasek skrzyni w pierwszym slocie jest książka enchantowana sharpness 1 o nazwie: "&6aKup + 1 Sharpness" a w lore pisze koszt: 30 blaze rod gdy mamy jakiś item w ręce i klikniemy na tą książke to nasz item z ręki dostaje + 1 sharpness.

Przykład mamy diamentowy miecz sharpness 10 w ręce klikamy na tą książke i mamy 30 blaze rod to zabiera nam je i dodaje do miecza + 1 enchant i wtedy mamy sharpness 11

I tak samo w drugiej linice knockback koszt 50 blaze rod ,a w 3 unbreaking koszt : 30 blaze rod ( żeby nazwy tych naszych itemów w ręce się nie zmieniał ani nic)

 

 

I drugi mały skrypcik gdy klikniemy na npc o nazwie "&3Kowal" otwiera się 1 pasek skrzynki na środku jest kowadło o nazwie: "napraw item" a w lore Koszt: 25 blaze rod

I gdy klikamy i mamy 25 blaze rod to naprawia nam item jaki mamy w ręce i kasuje 25 blaze rod

 

i komenda /npc1 i /npc2

Komenda /npc1 spawni npc żeby nikt go nie mógł zabić i żeby się nie ruszał o nazwie: "&5Magik"

A /npc2 ma być taki sam tylko o nazwie: "&3Kowal"

I jeszcze jakaś komenda ,aby go usunąć

 

PS: DO OBu skryptuw ,gdy nie mamy itemu w ręce i wcisniemy np. NA książke + 1 sharpness to ma pisać Musisz mieć item w ręce a gdy nie mamy wystatczajàco blaze rod to ma pisać masz za mało blaze rod

Opublikowano

Skrypt mogę tobie napisać za opłatą 20zł paysafecard. Nikt tobie za darmo nie napisze.­

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

Opublikowano

Nikt ci takiego skryptu nie napisze za free:

 

TU MOZE MASZ TAKIE COS MOZE ZADZIALA:

on rightclick:
	if victim is villager:
		if name of victim is "&3Kowal"
			DALSZA CZESC SAM SOBIE NAPISZ	
			
command /npc1:
	trigger:
		execute player command "/shopkeeper"

Tu masz tylko 1/3 skryptu

Ciezko jest takie cos napisac

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...