Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomoc z luncherem - okienko się nie uruchamia


psychexd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko, mam do Was sprawe ;)

Posiadam MC premium, ale zrobilem sobie małą przerwe i gdy odpalam gre to w procesach wyświetla mi sie gra, ale luncher nie chce sie odpalić, zeby sie zalogować i wgl. Po prostu nic sie nie odpala.

Pomoże ktoś ? ;)

Opublikowano

Usuń folder %appdata%/.minecraft i spróbuj uruchomić grę. Jeżeli  to nie pomoże pobierz:

 

@Link ze strony minecraft.net, więc nie podaję skanu - Klient Linuxowy

https://s3.amazonaws.com/Minecraft.Download/launcher/Minecraft.jar

 

Otwórz wiersz poleceń, w miejscu gdzie posiadasz pobrany plik Minecraft.jar i uruchom grę za pomocą komendy:

 

java -jar Minecraft.jar

 

Jeżeli w tym przypadku gra uruchomi się bez problemu, możliwa uszkodzona instalacja w folderze Program Files/Minecraft - Usuń wszystko i zainstaluj grę jeszcze raz:

 

@Link ze strony minecraft.net, więc nie podaję skanu - Instalator windows

https://launcher.mojang.com/download/MinecraftInstaller.msi

 

Jeżeli gra nie uruchomiła się, reinstall Java:

http://www.oracle.com/technetwork/java/javase/downloads/jdk8-downloads-2133151.html

Pomogłem ? ;) Daj like !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...