Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Everdusk Stalker Jiangshi Wheel of Fate


Guciosky

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, aktualnie mam 14 poziom i mam pytanie odnośnie przedmiotów, które zdobyłem z [Everdusk Stalker Jiangshi Wheel of Fate]. Czy jeśli moja broń znajduje się już na 10 poziomie to czy dalej będę potrzebował te przedmioty? Zajmują mi miejsce w ekwipunku a jak to często bywa gdy gram w nowe MMO, nie wiem co zostawić a czego się pozbyć.

 

Jeden z Przedmiotów:

 

1524124pn_ssapawp.png

 

 

Jeszcze jedno Pytanie:

 

Czy w tej grze używa się tylko jednej broni, która jest jedynie ulepszana?

Opublikowano

Nie bardzo rozumiem Twojego pytania bo skoro masz broń 10 lvl  rozumiem ,że zrobiłeś już przebicie czy nie?  Skoro tak to na broni wyświetla co potrzebujesz na następne przebicie....

 

Do przebicia 1 broni hongomon potrzebujesz Viridian Poison + Stalker Broń nie pamiętam czy na lvl 1 czy 5/10 się to wbijało bo już nie gram w B&S.

 

Co do broni to ulepszasz ją w kółko do jakiegoś tam poziomu (nie wiem czy endgame bo wbiłam 37 i odinstalowałam).

Opublikowano

Nie bardzo rozumiem Twojego pytania bo skoro masz broń 10 lvl  rozumiem ,że zrobiłeś już przebicie czy nie?  Skoro tak to na broni wyświetla co potrzebujesz na następne przebicie....

 

Do przebicia 1 broni hongomon potrzebujesz Viridian Poison + Stalker Broń nie pamiętam czy na lvl 1 czy 5/10 się to wbijało bo już nie gram w B&S.

 

Co do broni to ulepszasz ją w kółko do jakiegoś tam poziomu (nie wiem czy endgame bo wbiłam 37 i odinstalowałam).

 

Chodzi mi o dużą ilość broni zdobytych z tego koła fortuny. Od 1 do 10 poziomu broni trzeba było używać zdobytych przedmiotów aby zwiększyć jej poziom.

Opublikowano

Tak w tej grze się ulepsza broń startową, w obecnym patchu jest to jedyna opcja, bo reszta jest słaba i służy jedynie jako suplement to ulepszania. Na Każde ulepszenie( z tego co pamiętam, na 5 lv i na 10 lv broni) jest potrzebna inna broń, więc te raczej Ci się nie przydadzą, no chyba że na ulepszanie od 1-5 i 6-10, ale to też raczej mało wydajne ;d.

#1  MOBO: Gigabyte GA-B85M-D3H CPU: Intel CORE i5-4460 GPU:  Gigabyte Radeon RX 470 G1 Gaming RAM: G.Skill DDR3 8GB RipjawsX 1600MHz CL7  

PSU: Thermaltake Smart SE 630W HDD: WD Caviar Blue 1TB SSD: ADATA Premier Pro SP920 CASE: Raijintek Arcadia Monitory: Iiyama E2481HS

#2  MOBO: Gigabyte B450 AORUS ELITE CPU: AMD Ryzen 5 2600 GPU: Gigabyte GeForce RTX 2060 OC RAM: G.Skill Ripjaws V DDR4 16 GB 3200MHz  CL16  

PSU: SilentiumPC Vero M2 600W  SSD: SSD Silicon Power Ace A55 512GB CASE: SilentiumPC Regnum RG4T  Monitory: Acer Nitro VG240YUbmiipx

Opublikowano

Nie pamiętam już dokładnie, nie gram, ponieważ (niestety ;<) nie działa mi na laptopie. Tutaj masz fajnie opisane, co potrzebne i gdzie zdobyć: 

http://www.bladeandsoul.com.pl/bron-krok-po-kroku/ lub http://bladeandsoul.net.pl/krok-po-kroku/

Patrz również na cenę ulepszeń, bo jeżeli dobrze pamiętam, to dzięki fioletowym przedmiotom, mniej płacisz :p 

 

 

 

Nie bardzo rozumiem Twojego pytania bo skoro masz broń 10 lvl  rozumiem ,że zrobiłeś już przebicie czy nie?  Skoro tak to na broni wyświetla co potrzebujesz na następne przebicie....

 

Do przebicia 1 broni hongomon potrzebujesz Viridian Poison + Stalker Broń nie pamiętam czy na lvl 1 czy 5/10 się to wbijało bo już nie gram w B&S.

 

Co do broni to ulepszasz ją w kółko do jakiegoś tam poziomu (nie wiem czy endgame bo wbiłam 37 i odinstalowałam).

 

Chodzi mi o dużą ilość broni zdobytych z tego koła fortuny. Od 1 do 10 poziomu broni trzeba było używać zdobytych przedmiotów aby zwiększyć jej poziom.

 

Możesz wyrzucić. Jeżeli źle pamiętam, to proszę mnie poprawić :)

 

 

Dzięki za pomoc. Mam jeszcze jedno pytanie. Jaki poziom jest w tej grze maksymalny i czy ktoś wie czy zostanie on zwiększony? Gra jest świetna i po raz pierwszy w życiu tak się wciągnąłem w grę MMORPG.

Obecnie maksymalny lvl to 50. Czy zwiększą? Nie wiem. 

Opublikowano

Dzięki za pomoc. Mam jeszcze jedno pytanie. Jaki poziom jest w tej grze maksymalny i czy ktoś wie czy zostanie on zwiększony? Gra jest świetna i po raz pierwszy w życiu tak się wciągnąłem w grę MMORPG.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...