Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gothic i Gothic2 NK będą działać na win8.1 64bit?


Bananos12345678

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najlepiej pobierz z torrentów Gothica i sprawdź, a dopiero potem kup oryginał.

Z reguły te udostępnione gry do downloadu działają gorzej, więc jak ten pobrany zadziała to i oryginał.

bOSELih.jpg

Opublikowano

Cóż , widzę że temat jeszcze nie został zamknięty. Sam posiadam Win 8.1 64bity :) . Niestety Gothic bardzo się zacina mimo nie najgorszego sprzętu , a przecież Gothic 2 Noc Kruka to gra z 2003r. o ile dobrze pamiętam i powinna śmigać nawet na słabszym sprzęcie . Ku memu ździwieniu Gothic 2 na laptopie mojego brata gdzie jest zainstalowany Win 7 świetnie działał ( stałe 60 fps , nieważne gdzie byłem ) . Zapewne to wina Win 8.1 ^^ .

https://www.youtube.com/watch?v=8ODI-D2DzVE  MIA KHALIFA ! :)


PAMIĘTAJ NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ ,KIEDY UPADASZ WSTAWAJ !!


:yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:

Opublikowano

Posiadam windows 8 64 bity, gra działa poprawnie. Nie przypominam sobie znaczących spadków wydajności, możliwe iż u osób powyżej występują z powodu wadliwego oprogramowania. Jedyne co, to czasem z niezidentyfikowanych przyczyn gra mi się crashowała, więc dla własnego spokoju raz na 30min robiłem save.

everybody_lies_by_deadmelkor-d5bl91v.png

"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść

Niepokonanym

Wśród tandety lśniąc jak diament

Być zagadką, której nikt

Nie zdąży zgadnąć nim minie czas..."


| exModerator Inne MMO | exLider League of Legends | exMPC Media Lider | VIP |

 

Opublikowano

Posiadam windows 8 64 bity, gra działa poprawnie. Nie przypominam sobie znaczących spadków wydajności, możliwe iż u osób powyżej występują z powodu wadliwego oprogramowania. Jedyne co, to czasem z niezidentyfikowanych przyczyn gra mi się crashowała, więc dla własnego spokoju raz na 30min robiłem save.

To co napiałeś jest bardzo dziwne .. ;/ . Wadliwe oprogramowanie ? wątpliwość . Niedosc ze komputer mam czysciutki to 0 wirkow takze nie wiem jak to z tymi windowami teraz jest ale z tego co przeczytalem mase tematow odnosnie g2 nk na win 8 ludzie pisza ze jedynie format na win 7 pomaga ^^ .

https://www.youtube.com/watch?v=8ODI-D2DzVE  MIA KHALIFA ! :)


PAMIĘTAJ NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ ,KIEDY UPADASZ WSTAWAJ !!


:yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:

Opublikowano

Mam go nawet teraz zainstalowanego na laptopie i działa bez najmniejszego problemu, nie wiem cóż jeszcze mogę Ci dodać. Może różnica jest taka, że nie zaktualizowalem systemu do 8.1 tylko dalej mam 8 pro

everybody_lies_by_deadmelkor-d5bl91v.png

"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść

Niepokonanym

Wśród tandety lśniąc jak diament

Być zagadką, której nikt

Nie zdąży zgadnąć nim minie czas..."


| exModerator Inne MMO | exLider League of Legends | exMPC Media Lider | VIP |

 

Opublikowano

Microsoft nieuchronnie zmierza w kierunku, który pozbawi nas możliwości grania w starsze gry :/ ja z 8.1 nie mogłem kompletnie wytrzymać

Opublikowano

Microsoft nieuchronnie zmierza w kierunku, który pozbawi nas możliwości grania w starsze gry :/ ja z 8.1 nie mogłem kompletnie wytrzymać

Niestety to prawda , im nowszy system tym starsze gry przestawaja działac -.-

https://www.youtube.com/watch?v=8ODI-D2DzVE  MIA KHALIFA ! :)


PAMIĘTAJ NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ ,KIEDY UPADASZ WSTAWAJ !!


:yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:

Opublikowano

Najpierw poinstalujcie Microsoft c++ netframework  bo co niektórzy nie mówię że każdy, od razu po kupieniu lapka/kompa instalują gothica bez instalacji tych rzeczy tak samo jest fix do gothic 2, który pomaga dużo dzięki niemu mam muzykę w grze, a gdy nie mam go zinstalowanego nie czyta mi karty dźwiękowej wtedy mam tylko dźwięki efektów a nie muzyki.


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...