Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czerwony Las Wyglądający Tak Jak Na Plu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanie, ktore pliki z Metina 2010 należy skopiować do Clienta z 2008 roku, lub co należy zrobić, aby czerwony las wygladal tak jak teraz wyglada na globalnym serwerze, tzn. aby po prostu było w nim jasno. Ułatwia to o wiele expienie, przynajmniej osobiscie wydaje mi sie, ze w jasnym lesie expi sie lepiej.

 

 

Z góry bardzo dziękuję.

Pozdrawiam

40 milionów serc bije tutaj,

zimny kraj, zimne flow, zimna wóda.

Zresztą wiesz jak jest przecież żyjesz tutaj

zimny kraj zimne flow zimna wóda!

 

TO DGE DZI... !!!

Opublikowano

Witam, mam pytanie, ktore pliki z Metina 2010 należy skopiować do Clienta z 2008 roku, lub co należy zrobić, aby czerwony las wygladal tak jak teraz wyglada na globalnym serwerze, tzn. aby po prostu było w nim jasno. Ułatwia to o wiele expienie, przynajmniej osobiscie wydaje mi sie, ze w jasnym lesie expi sie lepiej.

 

 

Z góry bardzo dziękuję.

Pozdrawiam

Po Co kopiować? Weź w config zmień w opcjach ale już nie pamietam co :>;//

Opublikowano

Zapewne chodzi Ci o zmiane ustawien w ustawieniach gamma, lecz niestety nie daje to takiego rezultatu, jakiego oczekuje. Na PLu jest zupełnie jasny las. Na privie na pewno rownież da się tak zrobić, bo sam kiedyś gralem na pewnym serwerze,cliencie(nazwy niestety juz nie pamietam), na ktorym był własnie taki las, jak na PLu. Jezeli ktos wie, jakie pliki do folderu pack z metka 2010 trzeba wkleic prosiłbym o pomoc.

 

Pozdrawiam

40 milionów serc bije tutaj,

zimny kraj, zimne flow, zimna wóda.

Zresztą wiesz jak jest przecież żyjesz tutaj

zimny kraj zimne flow zimna wóda!

 

TO DGE DZI... !!!

Opublikowano

Plik terrain - gleba; tree - drzewa. Oczywiście oba rozszerzenia. Nie jestem pewna czy na pewno o to chodzi, jednakże może pomóc ; p

Server: FKyt2

Profesja: Wojowniczka Mental

Level: 97

OFF - konto oddane ; ))

 

abfe606cd7930148.jpg

 

Server: MFyt2

Profesja: Szamanka Smok

Level: 120

OFF

Opublikowano

Niestety nie ;p chodzi mi o zupełnie jasny las taki jak jest na PLu, wiem, ze na 100% można to jakoś zrobić bo miałem kiedyś clienta, na ktorym własnie taki był, lecz niestety miałem formata i zapomnialem nazwy tego serwera.

40 milionów serc bije tutaj,

zimny kraj, zimne flow, zimna wóda.

Zresztą wiesz jak jest przecież żyjesz tutaj

zimny kraj zimne flow zimna wóda!

 

TO DGE DZI... !!!

Opublikowano

Ja miałem tak, o ile dobrze pamiętam kopiowałem to co miało w sobie nazwe textur ...

Terrain epk i eix

Textureset epk i eix

Tree epk i eix

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...