Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ts-Party.Pl | Darmowy i Publiczny serwer TeamSpeak3


Casual

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Crack licka oraz crack mbot więc nie polecam tego serwera.

 

Edit//

Oraz podziękuje za ataki na serwer 

UUID fZZcCRpDtnc/oBjkno3R17QA0u8=

IP VPN 212.7.219.117

yJIK9mU.png

Opublikowano

Crack licka oraz crack mbot więc nie polecam tego serwera.

 

Edit//

Oraz podziękuje za ataki na serwer 

UUID fZZcCRpDtnc/oBjkno3R17QA0u8=

IP VPN 212.7.219.117

 

Zgodzę się z tym, @Casual Myślisz, że tego nie widać??

 

Propozycja dla Ciebie, wyjdź z tego forum i zamknij serwer ts3, bo z takim podejściem możesz sobie tylko kłopotów narobić (chodzi o ataki na Dimitriego)

Opublikowano

 

Crack licka oraz crack mbot więc nie polecam tego serwera.

 

Edit//

Oraz podziękuje za ataki na serwer 

UUID fZZcCRpDtnc/oBjkno3R17QA0u8=

IP VPN 212.7.219.117

 

Zgodzę się z tym, @Casual Myślisz, że tego nie widać??

 

Propozycja dla Ciebie, wyjdź z tego forum i zamknij serwer ts3, bo z takim podejściem możesz sobie tylko kłopotów narobić (chodzi o ataki na Dimitriego)

 

:D

Nawet maszynki nie mam ale pozdrowienia ^^:D

 

 

F5

Opublikowano

 

 

Crack licka oraz crack mbot więc nie polecam tego serwera.

 

Edit//

Oraz podziękuje za ataki na serwer 

UUID fZZcCRpDtnc/oBjkno3R17QA0u8=

IP VPN 212.7.219.117

 

Zgodzę się z tym, @Casual Myślisz, że tego nie widać??

 

Propozycja dla Ciebie, wyjdź z tego forum i zamknij serwer ts3, bo z takim podejściem możesz sobie tylko kłopotów narobić (chodzi o ataki na Dimitriego)

 

:D

Nawet maszynki nie mam ale pozdrowienia ^^:D

 

 

F5

 

Hmm Dziwnym trafem ktoś przychodzi i mówi usuń post z mpc albo serwer off i nagle 25% lost

 

//Edit widać że dziecko ze szkoły wróciło bo ataki znowu 

yJIK9mU.png

Opublikowano

"Usuwaj post albo gasze ci ten serwer." XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

:makka::santa:  :makka:  :santa:  :makka:  :santa:  :santa:   :makka:  :santa:  :makka:  :makka:  :santa:

 

look-woody-idiots.jpg

 

 

Nie polecam serwera z powodów zachowań właściciela Lolka oraz z crack licencji, nielegalnego mbota.

Opublikowano

F5

 

Dziekuje wszystkim za posty <333

 

Kochane dzieciaczki z MPC :D

 

"Hmm Dziwnym trafem ktoś przychodzi i mówi usuń post z mpc albo serwer off i nagle 25% lost

 

//Edit widać że dziecko ze szkoły wróciło bo ataki znowu "

 

Po 1. Nie mam maszynki

Po 2. Na chu* ci mialbym atakowac serwer?xD

Opublikowano

F5

Crack licka oraz crack mbot więc nie polecam tego serwera.

 

Edit//

Oraz podziękuje za ataki na serwer 

UUID fZZcCRpDtnc/oBjkno3R17QA0u8=

IP VPN 212.7.219.117

 

 

 

Crack licka oraz crack mbot więc nie polecam tego serwera.

 

Edit//

Oraz podziękuje za ataki na serwer 

UUID fZZcCRpDtnc/oBjkno3R17QA0u8=

IP VPN 212.7.219.117

 

Zgodzę się z tym, @Casual Myślisz, że tego nie widać??

 

Propozycja dla Ciebie, wyjdź z tego forum i zamknij serwer ts3, bo z takim podejściem możesz sobie tylko kłopotów narobić (chodzi o ataki na Dimitriego)

 

 

 

 

 

 

Crack licka oraz crack mbot więc nie polecam tego serwera.

 

Edit//

Oraz podziękuje za ataki na serwer 

UUID fZZcCRpDtnc/oBjkno3R17QA0u8=

IP VPN 212.7.219.117

 

Zgodzę się z tym, @Casual Myślisz, że tego nie widać??

 

Propozycja dla Ciebie, wyjdź z tego forum i zamknij serwer ts3, bo z takim podejściem możesz sobie tylko kłopotów narobić (chodzi o ataki na Dimitriego)

 

:D

Nawet maszynki nie mam ale pozdrowienia ^^:D

 

 

F5

 

Hmm Dziwnym trafem ktoś przychodzi i mówi usuń post z mpc albo serwer off i nagle 25% lost

 

//Edit widać że dziecko ze szkoły wróciło bo ataki znowu 

 

Prosze mi dac dowody ze cos wchodzilem i pisalem ...

+ jak wchodze na serwery to nigdy nie gadam :D :D

+ jak cos, to o ktorej godzinie "wchodze"?xD

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

 j

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...