Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie Czy powinienem mieć plik bukkit gdy mam spigota i plik spigot


Blueas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie.

 

Miałem serwer na bukkit i przeniosłem go na spigot. Czy powinien zostać plik bukkit ? Jak mam teraz pliki Bukkita i Spigota?

Czy od tego może rosnąć ram?

 

+ Gdy mam takie coś w spigocie:

 

messages:
  whitelist: You are not whitelisted on this server!
  unknown-command: Unknown command. Type "help" for help.
  server-full: The server is full!
 
I gdy to zmieniam i resetuje serwer to te zmiany nie działają lub się nie zapisują.

 

 

 

...

Opublikowano

Dawno nie robiłem serwera i wogóle, masz jakieś błędy przez które nie włącza serwera, nie da się grać czy coś? Jak tak to usuń, jak nie to zostaw w spokoju :D

­

Opublikowano

Dawno nie robiłem serwera i wogóle, masz jakieś błędy przez które nie włącza serwera, nie da się grać czy coś? Jak tak to usuń, jak nie to zostaw w spokoju :D

Po prostu RAM mi strasznie rośnie więc nwm czy to może przez to.

...

Opublikowano

­Powinieneś mieć oba pliki - zarówno bukkit.yml jak i spigot.yml. :)
A co do konfiguracji wiadomości to to co tam wpisujesz musi być stringiem, tzn.

 

messages:
  whitelist: "Nie jestes na whiteliscie!"

Chodzi o te cudzysłowie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...