Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomoc z ustawieniem aimbota w Elfie


TaTuSDwX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam mianowicie taki problem zrobilem sobie pare mc wszystko ladnie smiga na aim bocie + chodzenie za soba itp i teraz mam pytanie czy da rade w opcjach badz jakims skrypcie ustawic cos takiego aby postac wchodzila np w danego tp zaraz za glowna postacia ???

Opublikowano

Witam. Mam mianowicie taki problem zrobilem sobie pare mc wszystko ladnie smiga na aim bocie + chodzenie za soba itp i teraz mam pytanie czy da rade w opcjach badz jakims skrypcie ustawic cos takiego aby postac wchodzila np w danego tp zaraz za glowna postacia ???

Z tego co mi wiadomo, nie ma takiej opcji w elfbocie. Możliwe też, że kiedy używałem tego bota, po prostu jeszcze tego nie było. Teraz... Wszystko jest możliwe.

Opublikowano

 

Witam. Mam mianowicie taki problem zrobilem sobie pare mc wszystko ladnie smiga na aim bocie + chodzenie za soba itp i teraz mam pytanie czy da rade w opcjach badz jakims skrypcie ustawic cos takiego aby postac wchodzila np w danego tp zaraz za glowna postacia ???

Z tego co mi wiadomo, nie ma takiej opcji w elfbocie. Możliwe też, że kiedy używałem tego bota, po prostu jeszcze tego nie było. Teraz... Wszystko jest możliwe.

 

tzn widzialem to juz u niektorych gosci na ots ale niestety zaden nie chce sie podzielic taka informacja mam nadzieje ze opisalem to dosc jasno o co mi chodzi ;x

Opublikowano
Leader pisze "n" to Mc idzie w góre.
auto 1 if [$curmsg.sender == 'Nazwa Leader..' && $curmsg.content == 'n'] moven
Leader pisze "s" to Mc idzie w dól.
auto 1 if [$curmsg.sender == 'Nazwa Leader..' && $curmsg.content == 's'] moves
Leader pisze "w" to Mc idzie w lewo.
auto 1 if [$curmsg.sender == 'Nazwa Leader..' && $curmsg.content == 'w'] movew
Leader pisze "e" to Mc idzie w prawo.
auto 1 if [$curmsg.sender == 'Nazwa Leader..' && $curmsg.content == 'e'] movee
Leader pisze "nw" to Mc idzie w Górnym Lewo.
auto 1 if [$curmsg.sender == 'Nazwa Leader..' && $curmsg.content == 'nw'] movenw
Leader pisze "ne" to Mc idzie w Górnym Prawo.
auto 1 if [$curmsg.sender == 'Nazwa Leader..' && $curmsg.content == 'ne'] movene
Leader pisze "sw" to Mc idzie w dolnym lewo. ( Niewiem jak to sie pisze "dolnym"  )
auto 1 if [$curmsg.sender == 'Nazwa Leader..' && $curmsg.content == 'sw'] movesw
Leader pisze "se" to Mc idzie w dolnym prawo. ( Niewiem jak to sie pisze "dolnym"  )
auto 1 if [$curmsg.sender == 'Nazwa Leader..' && $curmsg.content == 'se'] movese

Znalazłem tylko takie coś, jeżeli piszesz "n" mc idą north "s" mc idą south, i tak dalej.

Opublikowano

 

Leader pisze "n" to Mc idzie w góre.
auto 1 if [$curmsg.sender == 'Nazwa Leader..' && $curmsg.content == 'n'] moven
Leader pisze "s" to Mc idzie w dól.
auto 1 if [$curmsg.sender == 'Nazwa Leader..' && $curmsg.content == 's'] moves
Leader pisze "w" to Mc idzie w lewo.
auto 1 if [$curmsg.sender == 'Nazwa Leader..' && $curmsg.content == 'w'] movew
Leader pisze "e" to Mc idzie w prawo.
auto 1 if [$curmsg.sender == 'Nazwa Leader..' && $curmsg.content == 'e'] movee
Leader pisze "nw" to Mc idzie w Górnym Lewo.
auto 1 if [$curmsg.sender == 'Nazwa Leader..' && $curmsg.content == 'nw'] movenw
Leader pisze "ne" to Mc idzie w Górnym Prawo.
auto 1 if [$curmsg.sender == 'Nazwa Leader..' && $curmsg.content == 'ne'] movene
Leader pisze "sw" to Mc idzie w dolnym lewo. ( Niewiem jak to sie pisze "dolnym"  )
auto 1 if [$curmsg.sender == 'Nazwa Leader..' && $curmsg.content == 'sw'] movesw
Leader pisze "se" to Mc idzie w dolnym prawo. ( Niewiem jak to sie pisze "dolnym"  )
auto 1 if [$curmsg.sender == 'Nazwa Leader..' && $curmsg.content == 'se'] movese

Znalazłem tylko takie coś, jeżeli piszesz "n" mc idą north "s" mc idą south, i tak dalej.

 

tez to widzialem na necie ale tutaj trzeba cos wpisywac a to cos polega na tym ze jezeli postac dajmy nazwe xx ma follow na postaci zz i gdy postac zz zniknie postaci xx z ekranu to postac xx tak jakby znala ostatnie polozenie postaci zz i idzie w tamto miejsce ;D troche skomplikowane ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...