Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BoL] Czy banowane jest granie duo z osobą używającą BoLa?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie. Nie ma takiej możliwości. Twój kolega może dostać bana, nie Ty.

 

 

Pamiętam, że była kiedyś taka kwestia dosyć głośna. Niby straszyli, że gra z osobą, która ma bola jest świadoma i będzie to banowane ale jednak nic z tego nie wyciągnęli i nie blokują kont za to.

To było za czasów L#, gdy zrobili exploita, na którym Ashe dawała "moce" swoim sojusznikom takie jak AA w postaci ulta Branda, na Brandzie. :makka:

A tak poza tym to tak.

Opublikowano

Pamiętam, że była kiedyś taka kwestia dosyć głośna. Niby straszyli, że gra z osobą, która ma bola jest świadoma i będzie to banowane ale jednak nic z tego nie wyciągnęli i nie blokują kont za to.

 

 

 

Pamiętam, że była kiedyś taka kwestia dosyć głośna. Niby straszyli, że gra z osobą, która ma bola jest świadoma i będzie to banowane ale jednak nic z tego nie wyciągnęli i nie blokują kont za to.

To było za czasów L#, gdy zrobili exploita, na którym Ashe dawała "moce" swoim sojusznikom takie jak AA w postaci ulta Branda, na Brandzie.  :makka:

A tak poza tym to tak.

 

Nie mówię o tym, to była zupełnie inna sprawa w innym czasie.

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...