Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CRASH TS3 ? JAK ZAPOBIEC DZIAŁANIU ?


Monkeyy22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przy aktualizacji teamspeak'a 3.0.19 wystąpił błąd i to spory jak temu zapobiec proszę bardzo : 

1.Odinstaluj program TeamSpeak 3 NIE zaznaczając "Delete Configuration"

2.Zainstaluj clienta na starszą wersje 3.0.18.2 z poniższych linków:

3.System 32 BIT'y : http://dl.4players.de/ts/releases/3.0.18.2/TeamSpeak3-Client-win32-3.0.18.2.exe

System 64 BIT'y : http://dl.4players.de/ts/releases/3.0.18.2/TeamSpeak3-Client-win64-3.0.18.2.exe

 

Jak działa crash ? 

Po update teamspeak'a do wersji 3.0.19 i po wejściu na obojętnie jaki serwer i otrzymaniu prywatnej wiadomości teamspeak nam się crashuje ! 

Pozdrawiam

Opublikowano

Nie przerobi Ci binarki Klasskai  :makka:

Wystarczy zablokować pisanie/wysyłanie PW na czas fixa i tyle  :O

Opublikowano

Popieram pana @up, a dlatego, że do tego jest wymagana duża wiedza na temat programowania w asm'ie.
 
@#Gremsonkowy# A co do pana, o którym wspomniał pan @up to mogę powiedzieć, że z minimalną wiedzą (jeżeli jest) nie da się tego zrobić.
 
 

 

@Monkey22 dzięki, łap plusa

­

Wejdź na moją listę serwerów i zobacz wszystkie serwery minecraft

Opublikowano

Ziomek żeby nie umieć napisać po swojemu tej prostej instrukcji, tylko kraść z TS gdzie sam ją napisałem   :v

 

 

Tylko czekać na 3.0.19.1  ;)

 

­

8zYYF16.gif?1


 

Opublikowano

Ziomek żeby nie umieć napisać po swojemu tej prostej instrukcji, tylko kraść z TS gdzie sam ją napisałem   :v

 

 

Tylko czekać na 3.0.19.1  ;)

 

­

I czekać na następny exploit, który będzie dotyczył tego samego.

 

3.0.18.2 - Stable

3.0.19 - Unstable - [Crash Exploit]

3.0.19.1 / 3.0.19.2 - Następna dziura.

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

 

Ziomek żeby nie umieć napisać po swojemu tej prostej instrukcji, tylko kraść z TS gdzie sam ją napisałem   :v

 

 

Tylko czekać na 3.0.19.1  ;)

 

­

I czekać na następny exploit, który będzie dotyczył tego samego.

 

3.0.18.2 - Stable

3.0.19 - Unstable - [Crash Exploit]

3.0.19.1 / 3.0.19.2 - Następna dziura.

 

 

Tak samo może być dziura w 3.0.18.2 , skąd masz pewność że 3.0.19.1/3.0.19.2 dalej będzie z błędami ?

 

­

8zYYF16.gif?1


 

Opublikowano

 

 

Ziomek żeby nie umieć napisać po swojemu tej prostej instrukcji, tylko kraść z TS gdzie sam ją napisałem   :v

 

 

Tylko czekać na 3.0.19.1  ;)

 

­

I czekać na następny exploit, który będzie dotyczył tego samego.

 

3.0.18.2 - Stable

3.0.19 - Unstable - [Crash Exploit]

3.0.19.1 / 3.0.19.2 - Następna dziura.

 

 

Tak samo może być dziura w 3.0.18.2 , skąd masz pewność że 3.0.19.1/3.0.19.2 dalej będzie z błędami ?

 

­

 

W 3.0.18.2 Jest luka  :makka: Tylko mało kto potrafi ją dobrze wykorzystać

yJIK9mU.png

Opublikowano

 

 

 

Ziomek żeby nie umieć napisać po swojemu tej prostej instrukcji, tylko kraść z TS gdzie sam ją napisałem   :v

 

 

Tylko czekać na 3.0.19.1  ;)

 

­

I czekać na następny exploit, który będzie dotyczył tego samego.

 

3.0.18.2 - Stable

3.0.19 - Unstable - [Crash Exploit]

3.0.19.1 / 3.0.19.2 - Następna dziura.

 

 

Tak samo może być dziura w 3.0.18.2 , skąd masz pewność że 3.0.19.1/3.0.19.2 dalej będzie z błędami ?

 

­

 

W 3.0.18.2 Jest luka  :makka: Tylko mało kto potrafi ją dobrze wykorzystać

 

 

A ty z pewnością umiesz hakierze  :v

 

­

8zYYF16.gif?1


 

Opublikowano

Masa hakerów widzę jak zwykle na mpc..

Klient ma masę dziur i większość nie wyjdzie nigdy jestem tego pewien w 100%.

 

Sądzę :

 

Teamspeak ma trudność z różnymi serwerami na cracku etc. i wprowadza te luki dla własnego wykorzystania / wygody. Jednak są ludzie, którzy sprawdzają i wykorzystują te luki pozostawione przez teamspeak. Nie mogę uwierzyć, że tak długo teamspeak pracuje i ma tyle dziur.

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...