Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakim typie serwera byście chcieli zagrać?


Na jakim typie serwera byście chcieli zagrać?   

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Typ serwera:

    • Surivial + Gildie (Wersja 1.8)
      1
    • Survival + Gildie (Wersja 1.9)
      2
    • Prison (Wersja 1.8)
      2
    • Minigames (Prawdopodobnie 1.8)
      1
    • RolePlay (Wersja 1.8)
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Mam zamiar stworzyć serwer RolePlay na wersje minecraft 1.8, tylko nie jestem pewien czy by wam to pasowało. Dlatego proszę o udział w ankiecie. Serwer będę tworzył pewnie około miesiąca aby wszystko dopracować dlatego potrzebuję waszej opinii aby wiedzieć jaki ma on być.  ;)

Opublikowano

Mój apel:

Za nami już wersja 1.9, a większość serwerów stoi nadal na 1.7 Czas to zmienić. Proszę wszystkich administratorów serwerów minecraft o przejście na wersję 1.9 (bądź minimum 1.8). Gracze nie aktualizują wersji, gdyż większość serwerów jakie robicie jest na 1.7 znaczy, że to nie jest juz wina Zycza, a Wasza. Zaletami takiej zmiany byłyby:

1. Nowe przedmioty,

2. więcej możliwości grzebania w pluginach i skryptach (Daje wam to więcej ciekawych rzeczy)

Po za tym przypominam także, że każdy system trzeba aktualizować SYSTEMATYCZNIE. Dlatego też sądzę, że wszystkie serwery z 1.7 nie powinny juz istnieć. Aktualizujcie sie!

 

 

Odpowiedz jest jasna - Survival i gildie ze względu na wersje.

---------------------------------

Dziękuję, Pozdrawiam

HOMER12

Jeśli Ci pomogłem, możesz dać mi like  :yay:  ;) 

Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Napisz do mnie na PW  

Opublikowano

Ja bym najbardziej chciał widzieć Prison :)
 

Strasznie fajnie się tam gra, oraz pochłania dużo czasu, w sensie rozgrywka.

 

Jak dla mnie Prison to Bomba :v­

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...