Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak podmienić ("spolszczyć") komendę w skryptcie?


NayanNayanowski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
command /baza:
	trigger:
		make player execute command "/spawn"

Aby otworzyć skrzynę musisz mieć dodatek skquery i wtedy taki skrypt

command /drop:
    trigger:
        open chest with ILOSC-RZEDOW rows named "NAZWA-MENU" to %player%
Opublikowano

Nie wiem czy mogę tu podać link do forum więc wpisz sobie w google "wirtualne menu skript" i kliknij pierwszy link, tam wszystko jest ładnie opisane.

Opublikowano

command /drop:
    trigger:
        open chest with 5 rows named "NAZWA-MENU" to player
        format slot 1 of player with 1 of 1 to close then run "spawn"

 

Wszystko ladnie pięknie, tylko ze nie tepa mnie na spawn. Tam bylo napisane cos ze przez konsole wykonuje komendy, jest mozliwosc ze na moim serwerze jest to zablokowane?

NightStrike.ench.pl


http://www.mclista.pl/17502

Opublikowano

Jeżeli uruchamia komendę przez konsole to nie możesz tam użyć komendy /spawn. To tak jakbyś chciał przeteleportować konsolę na spawn.

 

Komenda spawn może opcjonalnie teleportować konkretnych graczy wystarczy wpisać /spawn nick

 

command /drop:
    trigger:
	    open chest with 5 rows named "NAZWA-MENU" to player
	    format slot 1 of player with 1 of 1 to close then run "spawn %player%"

Nie testowałem ale powinno działać

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...