Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy mogę grać w SA:MP na GTA SA ze steama?


GoooToPro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, czy jak mam gta:sa na steam to mogę dodać na spokoju do gta samp'a? Kolega mi kiedyś mówił, że samp'a można mieć tylko na piracie.

 

Z góry dzięki za pomoc :)

Opublikowano

Wpisz w google gta sa crack 1.0 pobierz i wklej do głównego folderu,następnie w opcjach sampa zmień lokalizacje pliku na crack.

Jeśli nie odpisuje w temacie napisz mi na priv
Opublikowano

1. Tworzymy folder, w wygodnym dla nas miejscu.
2. Wchodzimy poszczególnie w miejsce, gdzie zainstalowaliśmy Steam. (Lub w miejsce, gdzie mamy pobraną grę.
3. Zazwyczaj jest to dysk C, więc pokaże wam drogę do niego.
4. System 32-Bitowy: C:/Pliki Programów/Steam/SteamApps/common/Grand Theft Auto San Andreas
5. System 64-bitowy: C:/Pliki Programów(x86)/Steam/SteamApps/common/Grand Theft Auto San Andreas
6. Kopiujemy wszystkie pliki prócz gta-sa, testapp oraz installscript.vdf.
7. Po skopiowaniu wklejamy do folderu który stworzyliśmy
8. Po wklejeniu pobieramy gta_sa z linku
9. Wklejamy plik gta_sa do naszego folderu, a następnie instalujemy SA-MP'a z linku (MTA też działa tym sposobem)
10. Wybieramy folder gdzie wkleiliśmy pliki gry.
11. Akceptujemy
12. Wybieramy nick

13. Gramy!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...