Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RÓŻNE LEVELE NA PLIKACH TERENZO ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM ;] Takich tematów nie widziałem ale pokaże wam  jak dograć na pliki Terenzo różne levele (Temat wziełem z innych forum angielskich itp) Ale wrzucam go wam tutaj i żebyście byli zadowoleni

 

 

Jak wiemy przy ustawieniu max level 250 w configach ustawia nam 120 Terenzo mógł pomyśleć (Bez obrazy) I dograć difa 250 Ale skoro są to pliki z pl to ok trzeba tylko itemy dograć z innych clientów do 250 i będzie ok 

 

 

Lecim i bez obijania w bawełnę 

Jak wgrać te diffy ? Zorbie o tym poradnik dla nie wiedzących 

Max : 250 

game_r34083_32 
0009595E
78 FA 

 

Max : 170

game_r34083_32 

0009595E78 AA 

 

Max : 200

game_r34083_32 

0009595E78 C8  

 

Max : 150

game_r34083_32 

0009595E78 96  

 

Jeśli komuś się temat nie spodoba to dobra ale zanim coś zrobicie mówie po raz 2 te diffy znalazłem z innego linku . 3Majcie się

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Zróbcie jeszcze kopie zapasową game gdyż może się scrashować przy dogrywaniu ;d 

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie lepiej w CONFIG użyć opcji MAX_LEVEL: %d?

Nie , nie można użyć bo w PL plikach jak ustawisz 250 to daje Ci max 120 więc pomyśl trochę kolego widzę że bardzo nie ogar ten serwer jak admini nie wiedzą ocb

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...