Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam dynamicznych trybów gry gdzie się często spotykania przeciwnika.


Pytaja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam dynamicznych trybów gry gdzie się często spotykania przeciwnika [jakie to tryby]?

Szukam serwerów oferujących to z najlepiej małą ilością pojazdów 

Opublikowano

Ja osobiście Deathmatchów nienawidzę, ponieważ nie można się respić na swoich, oraz nie ma żadnych punktów do przejęcia. Dużo lepszą alternatywą jest właśnie Dominacja i ją polecam również na Blokadzie.

Opublikowano

Zdecydowanie drużynowy DM. Zwłaszcza mapka Metro, gdzie sieczka panuje 24/7  :D

"Let them fight."

1eJyg6V.jpg

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Najlepiej DRUŻYNOWY DEATHMATCH, natomiast dobrą opcją jest też podbój na 64 graczy, na mapach typu Operacja Metro, Blokada czy wiele innych ;)

 

@Edit

teraz dopiero zauwazylem ze to temat z kwietnia ;x

Opublikowano

Dodam, że jeżeli chcesz bardziej dynamiczny to zalecam małą ilość Ticketów ;)

MKfY45t.png

Star Wars to niezwykłe uniwersum, aby je dokładnie zrozumieć, musisz się bardziej zagłębić w jego treść np. czytając książki...

Opublikowano

Dodatek wojna na morzu, który był darmowy dodaje tryb Atak na lotniskowiec. Bardzo fajny dynamiczny tryb, można zagrać fajny mecz. Polecam !

671411485514457941894.png

Opublikowano

Polecam mape Metro 2014 w trybie dużego podboju z granatami, shotgunami i granatnikami lub bez granatów, shotgunów i granatników , 64 graczy czyli roz*pierdol :D. Osobiście wolę mapę bez granatów,shotgunów i granatników bo jak parę graczy nap*erdala granatami itp w jeden punkt czasami nie ma się gdzie ruszyć xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...