Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poległa wyżyna - Reage Entertainment


Xel3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

Reage Entertainment

Prezentuje

 

 

Przedstawiam wam mapkę do expa.

Rozmiar 4x4

 

Video :

 

 

Screeny :

 

post-1086701-0-08013600-1461065619_thumb.jpg

post-1086701-0-80380600-1461065629_thumb.jpg

post-1086701-0-76167800-1461065637_thumb.jpg

 

 

Download :

MEGA
 

Skybox, mgła itp. : CLICK

 

Skan :

https://www.virustotal.com/pl/file/da960c2e5672c10c0d20d2ffb8cf958856e916d16f8f2e646ce7a3bb97a4a488/analysis/1461065482/

https://www.virustotal.com/pl/file/0b100c7a112f21a186ca2c92a4799328cebfac116bf4043fa745d9361a21bc41/analysis/1461070647/

 

 

Proszę o zdjęcie troszkę - ;D

Opublikowano

2 ss ta żółta trawa trochę słabo wyszła. Proponuje ustawić wysokość w granicach -1500-2000. Na pewno lepiej to będzie wyglądać :)

Ogólnie mapka spoko ;)

Opublikowano

Aaa wiem wiem o co chodzi, bo ona jest trochę wyżej, żeby nie latała :D mogłem zapomnieć o tych, ale teoretycznie starałem się właśnie ustawić te -1500 :)

Opublikowano

Coraz lepiej te mapy ci wychodzą. ładna, jeśli mi zbraknie to użyje ;)

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Rozumie że ta mapa działa bez terrainmaps + textureset? bo nie dałeś ich w paczce ;d

 

Moglem zapomnieć :D Jak potrzeba mogę podrzucić :D

Opublikowano

 

Rozumie że ta mapa działa bez terrainmaps + textureset? bo nie dałeś ich w paczce ;d

 

Moglem zapomnieć :D Jak potrzeba mogę podrzucić :D

 

@Xel3 To wrzucaj, z chęcią wykorzystam mapkę :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Widać że coraz więcej map robisz, wyglądają coraz lepiej Props i + . Pozdrawiam !

POSTY: [50] [75] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]


1817914831025941486533.png


 Ważne !   Pisząc/Odpisując wpisz w poście @Pesi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...