Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyrzucanie rzeczy których się nie da


MrJamaro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Dzisiaj na NosTale DE zobaczyłem postać która biegała po NosVille i wyrzucała rzeczy na ziemie typu:Eperial,nossi,skrzydła z nm,dusze Caligora,SP,Kamyki do PP,Olejki,maski których nie da się upuścić.Wie ktoś może jakim cudem ta osoba to wyrzucała skoro w grze nie da się tego wyrzucić? może używała PacketLoggera?

Opublikowano

Witam.Dzisiaj na NosTale DE zobaczyłem postać która biegała po NosVille i wyrzucała rzeczy na ziemie typu:Eperial,nossi,skrzydła z nm,dusze Caligora,SP,Kamyki do PP,Olejki,maski których nie da się upuścić.Wie ktoś może jakim cudem ta osoba to wyrzucała skoro w grze nie da się tego wyrzucić? może używała PacketLoggera?

 

Był to GM?

175911456088738371599.gif

Opublikowano

 

Witam.Dzisiaj na NosTale DE zobaczyłem postać która biegała po NosVille i wyrzucała rzeczy na ziemie typu:Eperial,nossi,skrzydła z nm,dusze Caligora,SP,Kamyki do PP,Olejki,maski których nie da się upuścić.Wie ktoś może jakim cudem ta osoba to wyrzucała skoro w grze nie da się tego wyrzucić? może używała PacketLoggera?

 

Był to GM?

 

Była to postać łucznik 88-90 lvl zielona elita z fibim więc raczej zwykły gracz

Opublikowano

Na niemieckim forum masz temat o tym a tam video.

 

Podaj linka, bo niemieckie forum to dla mnie... magia(?). ;/

Czy chodzi Ci o ten drugi niemieckie forum? :makka:

175911456088738371599.gif

Opublikowano

 

Na niemieckim forum masz temat o tym a tam video.

Podaj linka, bo niemieckie forum to dla mnie... magia(?). ;/

Czy chodzi Ci o ten drugi niemieckie forum? :makka:

Nie będę reklamował forum . A pozatym to każdemu jest znane.

nostaleh.png
Opublikowano

 

 

Na niemieckim forum masz temat o tym a tam video.

Podaj linka, bo niemieckie forum to dla mnie... magia(?). ;/

Czy chodzi Ci o ten drugi niemieckie forum? :makka:

Nie będę reklamował forum . A pozatym to każdemu jest znane.

 

A wiesz może jak on to robił? bo ja patrząc na tej filmik jedyne co wiem to że wysyłał pakiet na upuszczenie przedmioty ale mi to nie działa więc musiał coś jeszcze robić;p

Opublikowano

Na paru grupkach pisza, ze dostali perma bany xDD nie ryzykuj

jak ktos chce to moge na priv wyslac filmik jak to dziala (nie jestem pewny, czy mozna tak o , udostepniac).

Opublikowano

Naprawione. Przy ostatniej aktualizacji poleciał banwave­

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...