Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Plugin na aktywację TNT pomiędzy danymi godzinami 1.8


Mentosky

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pobierz sobie plugin CommandScheduler

 

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/consolescheduler2/

 

I ustaw, że o 6 wykonuje komendę:

/region flag <nazwa regionu> tnt -w <nazwa świata> allow

A o 22 analogicznie jak wyżej tylko zamiast allow to deny

 

@Edit

 

Jeżeli na VPS/Hostingu masz dostęp do CRON'a, plugin jest ci niepotrzebny. W CRON'ie ustawisz sobie harmonogram.

Pomogłem ? ;) Daj like !

Opublikowano
http://www.mpcforum.pl/topic/1162622-dlautorski-plugin-timetnt-blokowanie-tnt-od-danej-do-danej-godziny/

3 Sekundy w google.. Licze na like. Jakby nie działało, skrypt

variables:
	{auto.tnt} = true
at real 10:00:
	set {auto.tnt} to true
	broadcast "&aTNT zostalo wlaczone"
at real 20:00:
	set {auto.tnt} to false
	broadcast "&cTNT zostalo wylaczone"
on place tnt:
	if {auto.tnt} is false:
		cancel event
		send "&7TNT mozesz tylko stawiac w godzinach 10-20!"

banner.jpg

Opublikowano
http://www.mpcforum.pl/topic/1162622-dlautorski-plugin-timetnt-blokowanie-tnt-od-danej-do-danej-godziny/

3 Sekundy w google.. Licze na like. Jakby nie działało, skrypt

variables:
	{auto.tnt} = true
at real 10:00:
	set {auto.tnt} to true
	broadcast "&aTNT zostalo wlaczone"
at real 20:00:
	set {auto.tnt} to false
	broadcast "&cTNT zostalo wylaczone"
on place tnt:
	if {auto.tnt} is false:
		cancel event
		send "&7TNT mozesz tylko stawiac w godzinach 10-20!"

Plugin nie działa bo sprawdzałem, skryptu nie widziałem ,zaraz wytestuję :)

Opublikowano

Skript będzie mocno obciążał serwer. Tak jak kolega @Viscore napisał, jeżeli masz dedyka/vps to najlepszy do tego będzie crontab. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...