Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mysz i klawiatura do 150 zł


Nosnfansoinon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam zastanawiam sie nad kupnem nowej myszki i klawiatury do 150zl

czy ktos moze polecic jakis zestaw ?

 

znalazlem obecnie taki zestaw

Zestaw GAMING A4Tech Bloody V8M +Q100 Klawiatura

czy jest on wart uwagi do gry w cs? i czy ta opcja na myszce x2 lub x3 jest legalna czy nie dostane vac za to?

 

jak posiadasz fajny zestaw napisz mi propozycje :) dziekuje za odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie dostaniesz żadnego VAC'a, wszystko jest legalne w tej myszce.

http://www.morele.net/inventory/info/pcLCKc/

Z wysyłką 156 zł. Będziesz zadowolony, uwierz.

Bardziej gownianej myszki do csa nie bylo? Logitech g100s + microsoft wired 600 + ew a4tech 500mp, napisz jaki masz chwyt w sumie

 

Nie rozumiem o co Ci chodzi, myszka jest wielofunkcyjna i dobra to gier za takie pieniądze.

 

giphy.gif

Opublikowano

 

 

Nie dostaniesz żadnego VAC'a, wszystko jest legalne w tej myszce.

http://www.morele.net/inventory/info/pcLCKc/

Z wysyłką 156 zł. Będziesz zadowolony, uwierz.

Bardziej gownianej myszki do csa nie bylo? Logitech g100s + microsoft wired 600 + ew a4tech 500mp, napisz jaki masz chwyt w sumie

 

Nie rozumiem o co Ci chodzi, myszka jest wielofunkcyjna i dobra to gier za takie pieniądze.

 

 

ten sensor dobry do cska? potem autor bedzie plakal, ale robta co chceta

 

Ten plastkik kilka lat, plz 

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

 

 

 

Nie dostaniesz żadnego VAC'a, wszystko jest legalne w tej myszce.

http://www.morele.net/inventory/info/pcLCKc/

Z wysyłką 156 zł. Będziesz zadowolony, uwierz.

Bardziej gownianej myszki do csa nie bylo? Logitech g100s + microsoft wired 600 + ew a4tech 500mp, napisz jaki masz chwyt w sumie

 

Nie rozumiem o co Ci chodzi, myszka jest wielofunkcyjna i dobra to gier za takie pieniądze.

 

 

ten sensor dobry do cska? potem autor bedzie plakal, ale robta co chceta

 

Ten plastkik kilka lat, plz 

 

Nie wiem jak V8, na V7 global wbity 5/6 razy. Teraz mam Razer Chroma i gorzej mi się gra, więc to tylko kwestia gustu i przyzwyczajenia.

Za kilka lat to wymieni tą myszke, plz oski

giphy.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...