Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Battlefield 3 - Pytanie odnośnie ograniczeń wiekowych.


DynamoPolska

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie odnośnie nowo zakupionej gry Battlefield 3.
O tuż dzisiaj zarejestrowałem się na origin i zaznaczyłem wiek 16 a urodziny 20 czerwca.
I teraz pytanie czy po pobraniu gry (aktualnie 40%) będe mógł grać na multiplayer lub na singleplayer? 
Dużo osób mówi, że multi jest od 18 lat ale sam nie wiem bo ea wysłało mi to:

Twoje dziecko będzie korzystać  z konta z ograniczonym dostępem do czasy osiągnięcia 16 lat. Gdy osiągnie ten wiek, będzie mogło przekształcić swoje konto w konto o pełnym dostępie. 16

A problem tkwi w tym, że nie mogę się zalogować na battleloga :/.

Wszyscy piszą, że muszę osiągnąć wiek 16-18 sam nie wiem.

Mogę poczekać do tego 20 czerwca ale czy po pobraniu gry singleplayer na offline będzie działał czy w ogóle to i to do 20 czerwca będzie nie działało ?

Proszę o szybką odpowiedź!

Wątek skrócony na Zapytaj Onet:

 

http://zapytaj.onet.pl/Category/029,013/2,29652773,Czy_jesli_Battlefield_3_jest_od_16_lat_to_jak_przykladowo_skoncze_te_16_lat_to_bede_mogl_grac_na_multiplayer_.html

Opublikowano

Nadal nie mam wyczerpującej odpowiedzi.

To multiplayer jest 16+?

Na pudełku jest tak napisane ;/

Ale wiem już to, że singleplayer nie ma ograniczonego wieku.


I jeszcze jedno pytanie.

Czy po osiągnięciu 16 lat mój origin będzie pełny?

Mam na myśli to, że będę mógł dodawać znajomych i mieć Avatar.


Myślę, że od 16 bo na pegi jest napisane.

Opublikowano

Nadal nie mam wyczerpującej odpowiedzi.

To multiplayer jest 16+?

Na pudełku jest tak napisane ;/

Ale wiem już to, że singleplayer nie ma ograniczonego wieku.

I jeszcze jedno pytanie.

Czy po osiągnięciu 16 lat mój origin będzie pełny?

Mam na myśli to, że będę mógł dodawać znajomych i mieć Avatar.

Myślę, że od 16 bo na pegi jest napisane.

Skoro singleplayer nie ma ograniczenia wiekowego, to zagrasz bez problemu. Na multi nie da rady.

Tak, jak będziesz miał 16lat na originie to będziesz mógł.

 

­

1357577137-U262310.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...