Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Po formacie w laptopie odpala się tylko bios.


Rezowsky

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam laptopa. Był na nim windows 8.1 lecz podczas pewnego uruchomienia wyskakiwała naprawa systemu która nic nie dawała a odzyskiwanie też było przerywane. Z zaawansowanych opcji włączyłem odzyskiwanie czy cos w tym stylu że czysciło cały komputer i windows instalował sie na nowo. Później na swiezo po instalacji zaktualizowałem go do windows 10 i dalej komputer sie nie odpalał a jak już się odpalił to wyrzucało cały czas sterownik i bugowały się okienka, napisy i ekran. Wypiąłem dysk i sformatowałem go na swoim komputerze wgrywając tam windows 7. Po podłączeniu do laptopa odpala się tylko bios. Na pierwszej stronie widac ze dysk jest podpiety ale w bootowaniu nic nie ma (po ponownym podpieciu do komputera stacjonarnego dysk normalnie dziala). Ma ktoś jakies pomysły co mozna z tym zrobić?

 
Opublikowano

Pisze tak Invalid signature detected. Chceck Secure Boot Policy in setup

 

Edit:

Dobra już sie instaluje zobaczymy jak to zaraz będzie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...