Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak szybko zbierać kasę i dobijac rangę w GTA Online?


wuzimu0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jak w temacie jakie macie sposoby na szybka kasę i rangę? Bo widzę co niektórych co mają 8000lvl lub 700 itp.. a ja mecze się nad 20stym jak byłby ktoś w stanie powiedzieć swój sposób lub dałby mi kasę na start byłbym. Bardzo wdzięczny

Opublikowano

Najszybszym sposobem moim było granie napadów co przynosiło duży zarobek.
Jeżeli chodzi o napady, lub misje to najlepiej na Trudnym co daje nam 1.25x więcej hajsu jak i rp.

231_bez_nazw1y.png

Opublikowano

 Bo widzę co niektórych co mają 8000lvl

Cheaterzy.

Najszybciej jest dołączając do (przygotowań do) napadów, no i wykonując misje / tryby, gdy jest 2x RP i 2x GTA$. ;p

Opublikowano

 Najlepszy sposób to robienie ostatniego napadu na bank ( Akcja we Flecca ). 
Tzn. Wchodzisz do domu -> ZAKŁADASZ NAPAD -> I lecisz ;) ok 580 k na czysto +/- 30 k w zależności od ekipy ;) 

Opublikowano

@grauper ostatniego? to jest pierwszy.

 

  • Jeśli masz zgraną i ogarniętą ekipę polecam na trudnym zrobić ostatni napad (akcja w Pacific Standard)
  • Jeśli nie masz ekipy i grasz z randomami rób łatwe napady i przygotowania lub graj w te tryby, w których jest bonus x2.
  • Jeśli chcesz mieć bana na 2 tygodnie to pobierz cheaty z mpgh.net, zarób sobie kilkanaście miliardów, kup wszystkie posiadłości, auta, stuninguj itd. Dostaniesz wtedy bana na 2 tygodnie, ale będziesz miał wszystkie auta, domy bronie itd.
Opublikowano

 

@grauper ostatniego? to jest pierwszy.

 

  • Jeśli masz zgraną i ogarniętą ekipę polecam na trudnym zrobić ostatni napad (akcja w Pacific Standard)
  • Jeśli nie masz ekipy i grasz z randomami rób łatwe napady i przygotowania lub graj w te tryby, w których jest bonus x2.
  • Jeśli chcesz mieć bana na 2 tygodnie to pobierz cheaty z mpgh.net, zarób sobie kilkanaście miliardów, kup wszystkie posiadłości, auta, stuninguj itd. Dostaniesz wtedy bana na 2 tygodnie, ale będziesz miał wszystkie auta, domy bronie itd.

 

O tą akcję mi chodziło :P Tzn W PAcific Standart :) 

 

 

Xaariel - ta i dostać insta banana :) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...