Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

jak mogę zagrać versusa w skillu?


maruda890

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy może mi ktoś pomóc bardzo chciałbym zagrać versusa tylko nie wiem jak ._.  mam konto esl i pobrane esl wire.

 Oczekuje szybkiej pomocy z góry dziękuje :)

Opublikowano

Dodaj grę S.K.I.L.L do esl wire, może być tak, że sama się już dodała.

 

http://play.eslgaming.com/poland   Wybierz grę -> Szukasz S.K.I.L.L. – Special Force 2 -> Po prawej stronie masz zakładkę VS wejdź w to i wybierz grę , obok masz tryb 5vs5, 1vs1.

 

Jak już znajdzie ci mecz akceptuj i odpal grę przez esl wire, możesz zrobić to za pomocą stronki (napis na środku) lub z poziomu samego esl wire.

Na czacie dostaniesz wiadomość np b11 pw7 gdzie b oznacza BRAVO 11, a PW to hasło do pokoju, po meczu zamykasz grę i na stronce wpisujesz wynik.

 

Tak wytłumaczyłem, że raczej sobie poradzisz. W razie problemów pisz.

Pomogłem? 

Daj like, to nic nie boli :)

Opublikowano

Dodaj grę S.K.I.L.L do esl wire, może być tak, że sama się już dodała.

 

http://play.eslgaming.com/poland   Wybierz grę -> Szukasz S.K.I.L.L. – Special Force 2 -> Po prawej stronie masz zakładkę VS wejdź w to i wybierz grę , obok masz tryb 5vs5, 1vs1.

 

Jak już znajdzie ci mecz akceptuj i odpal grę przez esl wire, możesz zrobić to za pomocą stronki (napis na środku) lub z poziomu samego esl wire.

Na czacie dostaniesz wiadomość np b11 pw7 gdzie b oznacza BRAVO 11, a PW to hasło do pokoju, po meczu zamykasz grę i na stronce wpisujesz wynik.

 

Tak wytłumaczyłem, że raczej sobie poradzisz. W razie problemów pisz.

dzięki pomogłeś  ;)

 

Dodaj grę S.K.I.L.L do esl wire, może być tak, że sama się już dodała.

 

http://play.eslgaming.com/poland   Wybierz grę -> Szukasz S.K.I.L.L. – Special Force 2 -> Po prawej stronie masz zakładkę VS wejdź w to i wybierz grę , obok masz tryb 5vs5, 1vs1.

 

Jak już znajdzie ci mecz akceptuj i odpal grę przez esl wire, możesz zrobić to za pomocą stronki (napis na środku) lub z poziomu samego esl wire.

Na czacie dostaniesz wiadomość np b11 pw7 gdzie b oznacza BRAVO 11, a PW to hasło do pokoju, po meczu zamykasz grę i na stronce wpisujesz wynik.

 

Tak wytłumaczyłem, że raczej sobie poradzisz. W razie problemów pisz.

dzięki pomogłeś  ;)

 

może kiedyś coś zagramy 

:lenny:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...