Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Prowadzę kanał na youtube o tematyce Hearthstone ;)

Ostatnio wznowiłem swoją serię z polskimi graczami (zyskałem przydomek "polski Trolden") :D

Zapraszam do zapoznania się z moją twórczością!  :)

 

https://www.youtube.com/c/PijanyRycerz

 

Oto trzy ostatnie odcinki w nowej oprawie:

 

1. Rage Quity oraz Salty w wykonaniu: Lothar​, Kamahl​, Preclley​, Nilatarion, Tuttek​, Bixente​ oraz KainRa.

 

 

2. Dzikie RNG na Arenach! ʕ•ᴥ•ʔ Wystąpili: Blackfireice​, Bixente​, Red Chest​, Tuttek​, MKRR3​!

 

 

3. Zagrania z Combo - Everyfin is Awesome! (Do czasu aż się nie zepsuje internet) :D

 

 

Filmy na kanale pojawiają się w każdą środę przed Karczemną Bójką!

 

Wpadnij do Karczmy: https://www.facebook.com/DrunkKnightHS/

Opublikowano

"To wracam na studia" haha mistrz :D

 

Staram się dorobić zawsze jakieś elementy od siebie ale nie daję ich na siłę :D Chcę być gdzieś pomiędzy Troldenem a Rage Orciem  :)

Opublikowano

No jeżeli rzeczywiście pozostaniesz przy robienie tylko polskich funny momentów to całkiem spoko, efekty i reszta zapewne poprawisz z czasem, byle nie zjeżdżać z troldena bo już wiele takich kanałów widziałem co mnie irytuje, całkowity brak pomysłu i dosłownie zjebanie czegoś żywcem.

+ Jeżeli pomogłem                                    :-]

Jeżeli chcesz się skontaktować zapraszam ts3 : 178.33.168.235:10113

Opublikowano

POLSKA RNG FIESTA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

Nowa kompilacja polskiego RNG ze szczególnym uwzględnieniem kart, które "wypadają" z trybu turniejowego! Bye Bye Dr. Boom! ʕ•ᴥ•ʔ

 

Wystąpili: Sliceanddicehs, Bloodlips, Blackfireice, Bixente, MKRR3, Tuttek, Luzak, Bonkol, Devilfruit, Kamahl oraz KainRa! (czasoznaczki do akcji w opisie na yt)

 

Oceniając i komentując wspierasz moją pracę oraz dajesz motywację do dalszego nołlajfienia ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

https://www.facebook.com/DrunkKnightHS/

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...