Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam skryptu na powtarzanie komendy na VPS


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Potrzebuje skryptu który wykonuje komendę co sekundę. Tak długo aż zastopuje

 

Wysłane z mojego SM-G318H przy użyciu Tapatalka

 

Utwórz plik np. petla.sh

#!/bin/bash
while :
do
	echo "100% CPU <3"
done

Odpal z wiersza poleceń i zamknij CTRL+C lub w screenie i zabij proces. 

 

OFC. 

echo "100% CPU <3"

zastępujesz komendą. 

Opublikowano

 

Witam,

Potrzebuje skryptu który wykonuje komendę co sekundę. Tak długo aż zastopuje

 

Wysłane z mojego SM-G318H przy użyciu Tapatalka

Utwórz plik np. petla.sh

#!/bin/bash
while :
do
	echo "100% CPU <3"
done
Odpal z wiersza poleceń i zamknij CTRL+C lub w screenie i zabij proces.

 

OFC.

echo "100% CPU <3"

zastępujesz komendą.
Bardzo mądrze...

 

@topic

Cronjob.

Opublikowano

 

 

Witam,

Potrzebuje skryptu który wykonuje komendę co sekundę. Tak długo aż zastopuje

 

Wysłane z mojego SM-G318H przy użyciu Tapatalka

Utwórz plik np. petla.sh

#!/bin/bash
while :
do
	echo "100% CPU <3"
done
Odpal z wiersza poleceń i zamknij CTRL+C lub w screenie i zabij proces.

 

OFC.

echo "100% CPU <3"

zastępujesz komendą.
Bardzo mądrze...

 

@topic

Cronjob.

 

 

Bardzo mądrze. cron Ci nie wykona tego co 1s. Rozwiązanie mateja prawidłowe.

Opublikowano

 

 

 

Witam,

Potrzebuje skryptu który wykonuje komendę co sekundę. Tak długo aż zastopuje

 

Wysłane z mojego SM-G318H przy użyciu Tapatalka

Utwórz plik np. petla.sh
#!/bin/bashwhile :do	echo "100% CPU <3"done
Odpal z wiersza poleceń i zamknij CTRL+C lub w screenie i zabij proces.

 

OFC.

echo "100% CPU <3"
zastępujesz komendą.
Bardzo mądrze...

 

@topic

Cronjob.

Bardzo mądrze. cron Ci nie wykona tego co 1s. Rozwiązanie mateja prawidłowe.
Racja mój błąd. Może spróbuj tak:

watch -n 1 tukomenda
Kod mateja nie wykonuje komendy co sekundę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...