Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BoL] Jaki waszym zdaniem najlepszy Champ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moim zdaniem najlepszym wyborem do scriptowaniu na Bot of Legends będzie Xerath z powodu jest dużego zasięgu, dobitce, stunowi oraz slow'owi.

Prócz jego, na topie sprawdza się HTTF/Broken Wings Riven oraz dowolna paid Fiora - bez znaczenia. A z adc - Kite Machine Kalista.

Opublikowano

Gdzie mogę dostać najlepszy script do Xeratha? Mógłbyś podesłać link?

Na forum od BoLa - Revolting/Forbidden.

Jeżeli posiadasz konto VIP na forum nulled.io, możesz użyć nazwy użytkownika posiadającego ten skrypt. Jeżeli nie - niestety nie pomogę szukać cracked paid scriptu. :P

Opublikowano

 

revolting xerath

kup a nie baw sie w cebulaka

200$ za skrypty nie ma sensu placic xD

Ta strna co podałem wcześniej to s**t, prawdzina strona to dek.land / 70$ za cały pakiet paid skryptów, a za samego xerath'a 20$  :) więc majątek to to nie jest.

Opublikowano

 

 

revolting xerath

kup a nie baw sie w cebulaka

200$ za skrypty nie ma sensu placic xD

Ta strna co podałem wcześniej to s**t, prawdzina strona to dek.land / 70$ za cały pakiet paid skryptów, a za samego xerath'a 20$  :) więc majątek to to nie jest.

 

Niemniej jednak lepiej kupić wszystko za 10$ na nulled.io

Opublikowano

nie rozkminiam niektorych, chcecie cheatowac a nie stac was na skrypt za 20$?

A od kiedy jest zasada że cheater musi wydawać pieniądze na cheaty? Darmowe słabsze, płatne lepsze, ot cała filozofia. 

Opublikowano

 

nie rozkminiam niektorych, chcecie cheatowac a nie stac was na skrypt za 20$?

A od kiedy jest zasada że cheater musi wydawać pieniądze na cheaty? Darmowe słabsze, płatne lepsze, ot cała filozofia.
gdyby nie platne skrypty to nie byloby darmowych, myslisz ze komus chce sie robic za frajer? darmowe skrypty na forum od developerow/skrypterow to odrzuty, ktore nie dostaly sie jako platne wiec sa nic niewarte a te 80 zl mozna przeznaczyc na dobry skrypt i wsparcie autora.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...