Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje budowniczego/ych na serwer EasyHC


BleBlock

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poszukuję

Budowniczego/ych !

 

Oczekuję:

 

- Znania pluginów i ich komend (7/10)

- Ładnego budowania w stylu EasyHC (9/10)

- Kultury osobistej z państwa strony (10/10)

- Grania na serwerze i promowania go (8/10)

 

Oferuję:

 

- Rangę na serwerze jako budowniczy lub mod

- Miłą atmosferę i dobrą zabawę

- Kultury osobistej z strony administracji 

- Pomoc w budowaniu w niedużym stopniu

 

UWAGA: Wymagany wiek  od 13 lat

(*/10) - skala ważnośći

 

 

Serwer:

 

- 50 slotów (możliwość powiększenia)

- Dobrze i pięknie skonfigurowane pluginy

- 1GB RAM

- Hosting: slotex.pl

- Pojemność FTP 5GB

 

 

 

 

Kontakt:

skype: wojtek.skirlo

email: [email protected]

 

Więcej informacji u mnie :)

Opublikowano

Cześć!

 

Jestem zainteresowany stanowiskiem moderatora, jednak zanim opowiem coś o sobie zadam parę pytań:

 

- Czy serwer działa już od jakiegoś czasu, czy jest to nowy projekt?

 

- Czy jest już jakiś zespół moderatorów, czy jest to pierwsza rekrutacja?

 

- Jakie są wymagania dla przyszłego moderatora?

 

 

Sorry że dopiero założyłem konto na forum, ale wcześniej nie miałem takiej potrzeby (:

 

Czekam na odpowiedź

Opublikowano

1 gb ramu z 50 slotami? 

chory pojeb z ciebie skoro ci uciągnie tyle graczy z pluginami.

nie wiem co ma wiek do budowania, ale nvm.

Opublikowano

Budowanie w stylu EasyHc, ciekawe ciekawe...

Jakbyś miałno trochę psc albo paypala, nie wymagał promowania twojego serwerka, oraz grania na nim, to zbudowałbym ci spawn. Ale że zbytnio inteligentna oferta to to nie jest, to raczej nie podejmę się tego.

Lat: 16
Nick: Imzymiere

Zbuduje spawn na twój serwer or something xDpisz pw

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Temat po miesiącu nieaktywności przenoszony jest do kosza.

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...