Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem podczas zmieniania rangi PermissionsEx


oliwier636

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień dobry.

Stworzyłem rangi (komendami). Ustawiłem wszystko tak aby nazwa rangi wyświetlała się przed nickiem. Prefixy działają.

Problem w tym, że jeżeli chcę zmienić rangę sobie bądź innej osobie to to nie działa mimo, że na czacie wyświetla się, że dany gracz został dodany do tej grupy lub na odwrót.

Prefix cały czas jest ten sam a uprawnienia są te same co u Gracza (podstawowa ranga dawana przy rejestracji). W plikach serwerowych w Permissions.yml nazwa gracza to ciąg liter i cyfr.

Proszę o pomoc. Co mam robić?

Czy znacie komendę na ustanowienie rangi na czas?

P.S.

Serwer jest na hostingu Enderchest i ma wersje 1.7.2CB więc z  AzRank będzie problem.

Jeżeli chcecie logi (powiedzcie, które) lub konfiguracje to napiszcie. 

Plugin obsługujący czat to: Essentials-Chat

 

Opublikowano

Dzięki. Wszystkie permisje już działają, ale prefix nadal to Gracz

To zmień w permissiach czy tam w essnetials, zależy gdzie to ustawiasz.

sygn.png

Opublikowano

Co do rang na czas polecam ci plugin AzRank

 

Plugin AzRank jest już niepotrzebny od jakiś dwóch lat..

A potem wgrywacie i płaczecie o lagi i co zrobić bo mój pro autorski serwer laaadży.

 

Usuń wszelkie prefixy w pluginie essentials.

Prefixy dodaj do rang w PermissionsEX (Możesz lub komendą lub w pliku, polecam komendę bo nią nie zepsujesz nic).

 

Wszystko robisz na wyłączonym serwerze.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

 

Co do rang na czas polecam ci plugin AzRank

 

Plugin AzRank jest już niepotrzebny od jakiś dwóch lat..

A potem wgrywacie i płaczecie o lagi i co zrobić bo mój pro autorski serwer laaadży.

 

Usuń wszelkie prefixy w pluginie essentials.

Prefixy dodaj do rang w PermissionsEX (Możesz lub komendą lub w pliku, polecam komendę bo nią nie zepsujesz nic).

 

Wszystko robisz na wyłączonym serwerze.

 

Nie koniecznie.

Permissionsex lubi się bugować z komendą właśnie na ustawianie rangi na czas

409.jpg?7190

|---> Z o s t a n ę <---|

 

Zostanę technikiem na twój serwer minecraft, zrobie cały serwer według twojego pomysłu!
http://www.mpcforum.pl/topic/1486254-zostanę-technikiem-stworzę-serwer-twojego-pomysłu/#entry12589185

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...