Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]CABRO.art - zestaw grafik dla forumowiczów i YT'berów


Cabro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2278314603048061492781.png

 

Hej wszystkim. Oferuję Ci wykonanie Twojego wymarzonego projektu. Moje prace cechuje estetyka, nie przesadny minimalizm. Zlecenia wykonuję głównie dla forumowiczów i YT'berów (czyt. awatary,sygnatury,fotomanipulacje,miniaturki,bannery). Staram się wykonywać zlecenia max. do 24h. :)

Cennik: Zdaję sobie sprawę, że nie jestem najlepszym grafikiem pod słońcem dlatego ceny za grafiki nie są wysokie (właściwie nie przekraczają 20zł). Wszystko zależy od nakładu pracy itp. Transakcja przebiega w ten sposób: wykonuję dla Ciebie grafikę wraz ze znakiem wodnym według Twoich instrukcji, określasz się czy Ci się podoba - następuje moment płatności, gdy odnotuję zapłatę wysyłam pracę bez znaku wodnego i oboje cieszymy się udaną transakcją :) 

Kilka prac :


2140214603056881492781.png
7077214603057161492781.png

6098914603057421492781.jpeg

9341214603057701492781.jpeg

6455114603057931492781.jpeg

9881414603058241492781.jpeg

6169014603058601492781.png

9446514603058761492781.png


Oczekiwana zapłata : Przelew, doładowanie PLAY
Kontakt:  Wiadomość Prywatna.

6304914575543571492781.gif

Opublikowano

Witam miałbym zlecenie na Ikonke i banner YT ale wszytko zalezy od ceny. Pytanie czy mozna się skontaktować popezez tsa ?

RGFya0xvcmREaWFibG9zX19fZXVuZV9fXzQxNl9fX01lR2VfX18zX19fMTAwX19fbm9uZS5wbmdfX184X19fbm9uZV9fXzAwMDAwMF9fX3NvbG8=.png

 

Pomogłem daj + to w końcu nic nie kosztuje ;D

Opublikowano

Witam miałbym zlecenie na Ikonke i banner YT ale wszytko zalezy od ceny. Pytanie czy mozna się skontaktować popezez tsa ?

Napisałem na PRIV.

6304914575543571492781.gif

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Brak aktywności od miesiąca, archiwum.

 

Jeśli nadal jesteś zainteresowany tematem, to napisz prywatną wiadomość.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...