Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam sposobu na uzupełnienie klasera


matisg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, szukam sposobu na automatyczne lub pół-automatyczne uzupełnienie klasera. SFDB o ile wiem to już nie działa więc może jest inna podobna strona?

Opublikowano

@pitek0805 niestety jesteś w błędzie ponieważ na nowej wersji nie działa

Ty jesteś w błędzie. Na nowej wersji działa bez zarzutu, wystarczy ruszyć głową.

Opublikowano

 

@pitek0805 niestety jesteś w błędzie ponieważ na nowej wersji nie działa

Ty jesteś w błędzie. Na nowej wersji działa bez zarzutu, wystarczy ruszyć głową.

 

najlepiej napisać że się da chociaż nie powiem jak, olśnij mnie bo nawet przy użyciu bota aktualnie nie działa update-towanie klasera

Opublikowano

 

 

@pitek0805 niestety jesteś w błędzie ponieważ na nowej wersji nie działa

Ty jesteś w błędzie. Na nowej wersji działa bez zarzutu, wystarczy ruszyć głową.

 

najlepiej napisać że się da chociaż nie powiem jak, olśnij mnie bo nawet przy użyciu bota aktualnie nie działa update-towanie klasera

 

Ja osobiście co jakiś czas manualnie go odświeżam. Narzędzia developerskie -> req.php -> id sesji.

Opublikowano

 

 

 

@pitek0805 niestety jesteś w błędzie ponieważ na nowej wersji nie działa

Ty jesteś w błędzie. Na nowej wersji działa bez zarzutu, wystarczy ruszyć głową.

 

najlepiej napisać że się da chociaż nie powiem jak, olśnij mnie bo nawet przy użyciu bota aktualnie nie działa update-towanie klasera

 

Ja osobiście co jakiś czas manualnie go odświeżam. Narzędzia developerskie -> req.php -> id sesji.

 

na s33 nie działa :)

  1. Wierny jednej marce

DSC_0028_3.JPG (1).jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...