Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Klatkowanie w Wiedźmin 2: Zabójcy Królów


DyRoXCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam xD mam pewien problem, ostatnio kupiłem sobię tą grę "Wiedźmin 2: Zabójcy królów" tylko że jest problem w grze mam pokaz slajdów dosłownie... a mój komputer spełnia chyba spełnia wymagania, zresztą sami zobaczcie:
 

Procesor Pentium ® Dual-Core CPU E5200 @ 2x 2.50 GHz
4GB ramu, system windows 10 pro 64 bit 
Nvidia GeForce 9500 GT, 

a niby wymagania gry: 


Rekomendowane: Core 2 Quad 2.2 GHz, 3 GB RAM (4 GB RAM dla Vista/7), karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 260 lub lepsza), 16 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14088  
 
ktoś pomoże?? bo bardzo chce w to zagrać (trik z ustawieniami na ultra nie działa, nawet na minimalnych to samo screeny) 

c50f297fe1f15.png

 

Opublikowano

@POPRAWKA!! na odpowiednich ustawieniach mam 20 fps około i można grać na lagach ale da się, myślę że po podkręceniu grafy i procesora powinno śmigać! ładnie ktoś odeśle mnie do poradnika jak podkręcić grafe i procesor?

c50f297fe1f15.png

 

Opublikowano

Dodatkowo spróbuj przeczyścić komputer CCleanerem, AVG, Odkurzaczem, Razer Game Booster. Nie wiele da, ale zawsze coś.

6304914575543571492781.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...