Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam osoby znającej się na blazingfast, która może mi pomóc przy podstawowych czynnościach


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest tutaj gdzieś jakiś poradnik co do kupienia-opłacenia-instalowania vps z blazinga?, ewentualnie czy ktoś, kto korzystał z blazinga mógłby objaśnić te procesy?

Pasjonat
Opublikowano

ze mną również możesz się skontaktować na GG , cały czas siedzę na Blazing'u to ci pomogę .

Opublikowano

Może raczej ktoś podesłać jakiś videoporadnik, widziałem, ze w sieci jest tego wiele, lecz nadal do końca nie rozumiem.Może ktoś z was natknął się na coś tego typu.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

ma ktoś jakieś promo code na blazinga?

Trzymaj

antyddos - 10%
ebookleaks - 20%

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

@"Borygard"

Wielkie dzięki :)

@"#Gremsonkowy#"

Jak już bede miał wykupionego vps (jutro) to najprawdopodobniej się odezwe :)

 

@"Borygard"

host name, rozumiem, ze moja własna nazwa jaką sobie wybiore tak?

+ jaki system operacyjny polecisz?

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Pd2u__ymOIU

Nada to się na coś?

Ja Ci mogę polecić system Debian 7 64BIT Korzystam z niego i jestem bardzo zadowolony

 

Wysłane z mojego SM-G318H przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

 

@Borygard

Wielkie dzięki :)

@#Gremsonkowy#

Jak już bede miał wykupionego vps (jutro) to najprawdopodobniej się odezwe :)

 

@Borygard

host name, rozumiem, ze moja własna nazwa jaką sobie wybiore tak?

+ jaki system operacyjny polecisz?

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Pd2u__ymOIU

Nada to się na coś?

Ja Ci mogę polecić system Debian 7 64BIT Korzystam z niego i jestem bardzo zadowolony

 

Wysłane z mojego SM-G318H przy użyciu Tapatalka

 

Lepiej postawić na Debiana 8.

Jest on aktualnie najnowszym, stabilnym, wspieranym systemem.

MoVLW64.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...