Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konta PBE dostępne za kuszące ceny czy to fake?


Danex192

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, znajduję się na tym forum z takim zapytaniem, czy da się jakoś załatwić/kupić konta PBE?

Na obecną chwilę znalazłem 3 aukcje na allegro dotyczące sprzedaży kont na PBE, za kusząca cenę, czy to fake?

 

Aukcja 1: Konto PBE 20 ZŁ : http://allegro.pl/lol-league-of-legends-pbe-konto-najlepsza-cena-i6112087934.html

 

Aukcja 2: Konto PBE 35 ZŁ : http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6114657908&reco_id=a3d3da97-fe7f-11e5-9448-0228c53622e9&ars_rule_id=201

 

Aukcja 3: Konto PBE 50 ZŁ : http://allegro.pl/league-of-legends-konto-pbe-i6102829590.html

 

Czekam na odpowiedzi ekspertów w tym temacie ( ͡° ͜ʖ ͡°) , z góry dzięki ^_^

Opublikowano

 

Biorąc pod uwagę to, że konto na PBE można mieć za darmo (chyba, że o czymś nie wiem) to każda cena jest za wysoka.

Tutaj masz wszystko opisane jak sobie załatwić tam konto:

https://pbesignup.eune.leagueoflegends.com/pl/pbe-signup

Rozumiem, lecz skorzystałem z tej wspaniałej opcji riot games, rok temu na 6-7 kontach, ale nadal nie dostałem dostępu do serwera testowego PBE :(

 

Co do ceny to nie gra roli , ale wole mieć pewność :) , bo to w końcu jednorazowy wydatek.

Opublikowano

 

 

Biorąc pod uwagę to, że konto na PBE można mieć za darmo (chyba, że o czymś nie wiem) to każda cena jest za wysoka.

Tutaj masz wszystko opisane jak sobie załatwić tam konto:

https://pbesignup.eune.leagueoflegends.com/pl/pbe-signup

Rozumiem, lecz skorzystałem z tej wspaniałej opcji riot games, rok temu na 6-7 kontach, ale nadal nie dostałem dostępu do serwera testowego PBE :(

 

Co do ceny to nie gra roli , ale wole mieć pewność :) , bo to w końcu jednorazowy wydatek.

 

Ja czekałem ponad rok.

Opublikowano

Ja czekałem 2,5 sezonu i sie nie doczekałem bo perma dostalem xD


Jesli chcesz bym zobaczyl co piszesz/odpowiadasz mi napisz na początku posta @DangoPL

Opublikowano

Dostałem po 1,5 roku więc jak widać, kiedyś się wreszcie odezwą :v Nie zdziwiłyby mnie aukcje za 5 zł, to jest darmowa rzecz na którą tylko trzeba czekać. Fake'iem może być zarówno konto za 100 zł jak i za 10 zł.

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano
DonutFromHeaven        awesome788

Drahunlow                    Drahunlow2

GamerGus26                gustavo2698

Goku4Ever                    goku4ever

Internett345                   stovner0

KillerTomaHUN              KillerToma00

 

 

to są konta z pbe z których korzystałem kiedy grałem w LOL'a z racji że już nie gram możecie korzystać ale nie daje gwarancji czy dalej działają, najlepiej sami sprawdźcie.

 

a no i jeżeli działa to weźcie mi tu plusa walnijcie dzięki :D   ( po lewej stronie login po prawej hasło

16k7y4p.png

Opublikowano

 

DonutFromHeaven        awesome788
Drahunlow                    Drahunlow2
GamerGus26                gustavo2698
Goku4Ever                    goku4ever
Internett345                   stovner0
KillerTomaHUN              KillerToma00
 
 
to są konta z pbe z których korzystałem kiedy grałem w LOL'a z racji że już nie gram możecie korzystać ale nie daje gwarancji czy dalej działają, najlepiej sami sprawdźcie.
 
a no i jeżeli działa to weźcie mi tu plusa walnijcie dzięki :D   ( po lewej stronie login po prawej hasło

 

Zadne nie dziala.

 

 

Ja mam 2 konta na ktorych sobie gram, a te ceny na allegro i tak są przesadzone bo konta PBE są nic nie warte, mozna za 1-2$ dostać bez problemu, lub nawet za darmo jesli sie ma znajomosci.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Konta są tanie bo kradzione :) (SQL Injection, Bruteforce)

 

Prawda

 

Ten koleś z Aukcji numer 1, widziałem go na nulledzie. Kupuje konta za 0,5$ i sprzedaje je 10 razy drożej. To się nazywa biznes :P

Ale konto muszą mieć niezweryfikowany mail i być nieaktywne od dawna, dopiero wtedy je sprzedają

Jeśli chcesz żebym ci odpowiedział na pytanie, nie zapomnij zacytować mojego postu lub mnie oznaczyć  :)

 

Opublikowano

Konta nie są prawdziwe. Możesz popatrzeć na aukcje na nulled.io - dużo to daje, bo tam też pojawiają się fake'i tego typu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...