Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tranzystorki IGBT sobie nagrabiły.


Wojciech..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i co w związku z tym ?  Mamy wychwalać że łaskawie dopiero załapałeś wydarzenia które działy się 3 lata temu ?  Brawo za bardzo szybki odzew na film ! 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Nie potrafię pojąć tej nagonki na muzułmanów. Pokazujecie filmiki, w których czynią zło. Pokażcie może te, w których też potrafią okazać sercę i miłość do bliźniego.

Opublikowano

Nie potrafię pojąć tej nagonki na muzułmanów. Pokazujecie filmiki, w których czynią zło. Pokażcie może, w których też potrafią okazać sercę i miłość do bliźniego.

Trollujesz kolego prawda?

 

jeśli ktoś okazuje serce nie rzuca się jak bydło na ludzi.

Deus vult

Opublikowano

 

Nie potrafię pojąć tej nagonki na muzułmanów. Pokazujecie filmiki, w których czynią zło. Pokażcie może, w których też potrafią okazać sercę i miłość do bliźniego.

Trollujesz kolego prawda?

 

jeśli ktoś okazuje serce nie rzuca się jak bydło na ludzi.

 

To samo robią wyznawcy innych religii. Ich jakoś się nie piętnuje. Zwłaszcza zdziczali chrześcijanie.

 

Pytaj mnie czy trolluje.

"Jestem dumny z tego że jestem rasistą. "

Bycie rasistą i nawoływanie do nienawiści wobec innych nie godzi w założenia twojej religii?

Opublikowano

 

 

Nie potrafię pojąć tej nagonki na muzułmanów. Pokazujecie filmiki, w których czynią zło. Pokażcie może, w których też potrafią okazać sercę i miłość do bliźniego.

Trollujesz kolego prawda?

 

jeśli ktoś okazuje serce nie rzuca się jak bydło na ludzi.

 

To samo robią wyznawcy innych religii. Ich jakoś się nie piętnuje. Zwłaszcza zdziczali chrześcijanie.

 

Pytaj mnie czy trolluje.

"Jestem dumny z tego że jestem rasistą. " 

 

Widziałeś kiedyś chrześcijanina który rzuca się na kogoś za obrazę religijną? Albo za podarcie biblii? 

Gdybyś jednak spotkał takiego, to wracamy do korzeni i nauk założyciela. 

 

Deus vult

Opublikowano

Ja poruszę inny wątek. Jak sens ma taki temat? Powstał on do dyskusji? Co niby ma się w niej znaleźć? 

Przecież tu widać na kilometr nienawiść, zwykłe wprowadzenie do gównoburzy. Sam nie przepadam za uchodźcami/islamistami/muzułmanami,

ale wolę to zachować dla siebie, niż prowadzić bezsensowne dyskusje, które i tak nic nie zmienią. Nikogo też tym nie uświadomisz, bo filmiki z yt każdy sam może obejrzeć. Dochodzi do tego fakt, że nikt nie przejmuje się problemem, dopóki własny dom nie stoi w ogniu.

 

Z tego co zaobserwowałem, to Ty tworzysz najczęściej tematy o uchodźcach. W każdym powstaje tylko chaos. 

Wiadomo. Forum służy do dyskusji, ale sądzę, że są tematy, w których odbiorców nie należy szukać tutaj.

Opublikowano

Ale problem polega na tym, że to lewicowi działacze chcą islamizacji. A wiesz dobrze, że islam nienawidzi tego światopoglądu. 

Deus vult

Opublikowano

Nie. Prawicowi też by chcieli islamizacji, gdyby byli dobrze opłacani. Islam sam w sobie nie nienawidzi innych kultur, wyznań, poglądów.

Porozmawiaj z takim, który wychował się w Europie. Zdobył wykształcenie, założył rodzinę i pracuje. Potem pogadaj z takim dzikusem z pustyni.

To wszystko to pranie mózgu. Jakoś nie wierzę, by banda dzikusów z patykami była w stanie stworzyć tak płynnie działającą organizację, która sprzedaje ropę, złoto, prowadzi sektor finansowy na okupowanych ziemiach. To jest parodia. Wszystko sterowane przez kogoś z góry. Szary Kowalski może sobie tylko domniemać i nic nie zrobi.

 

/Down

Kto miałby płacić za sianie propagandy na mpcforum?

Opublikowano

Nigdy nie miałem nic do islamistów jeżeli zachowują się w porządku i na poziomie, aktualnie każdy islamista zachowuje się głupio i nie da się z nimi nawiązać w ogóle żadnego kontaktu bo nie wiadomo co takiemu przyjdzie do głowy, jeszcze kilka lat temu każdy islamista żył sobie u siebie w Syrii i innych krajach a normalni ludzie na poziomie żyli w unii europejskiej, chciałbym żebyśmy do tego wrócili. 

Opublikowano

Nigdy nie miałem nic do islamistów jeżeli zachowują się w porządku i na poziomie, aktualnie każdy islamista zachowuje się głupio i nie da się z nimi nawiązać w ogóle żadnego kontaktu bo nie wiadomo co takiemu przyjdzie do głowy, jeszcze kilka lat temu każdy islamista żył sobie u siebie w Syrii i innych krajach a normalni ludzie na poziomie żyli w unii europejskiej, chciałbym żebyśmy do tego wrócili. 

Nic dziwnego, że z islamistą się nie dogadasz. Islamista jest zwolennikiem doktryny politycznej zwanej Islamizmem, która z religii robi system polityczny.

Spróbuj pogadać z muzułmanami. Oni są bardziej cywilizowani.

Opublikowano

No i co w związku z tym ?  Mamy wychwalać że łaskawie dopiero załapałeś wydarzenia które działy się 3 lata temu ?  Brawo za bardzo szybki odzew na film ! 

Musisz w każdym temacie się wywyższać i równać wszystkich z ziemią?

Nie potrafię pojąć tej nagonki na muzułmanów. Pokazujecie filmiki, w których czynią zło. Pokażcie może te, w których też potrafią okazać sercę i miłość do bliźniego.

Takich prawie w ogóle nie ma. To wszystko przez chore religię i sekty. ( czyt. chrześcijaństwo, islam itp. ) osobiście wierzę w boga, ale potępiam i jednocześnie głęboko w tyłku mam kościół, który jest zorganizowaną grupą przestępczą. Owszem są wyjątki, ale nie w mojej okolicy. :v

Opublikowano

Czyliii... Odtworzony został film jawnie wyszydzający religię wyznawaną przez większość widowni (islam) i ludzie się oburzyli, co w tym dziwnego?

To co mówili do ochrony na sali było prawdą i nikt nie powinien mieć prawa odtwarzania treści obrażających czyjąś ideologię.

 

Taki sam jeśli nie gorszy ból dupy mieliby katolicy, gdyby podobny film został w ich obecności puszczony, religia jest irracjonalna ale należy szanować przekonania innych ludzi.

 

Wojciech jak zwykle na wyżynach logiki, zero hipokryzji...

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Czyliii... Odtworzony został film jawnie wyszydzający religię wyznawaną przez większość widowni (islam) i ludzie się oburzyli, co w tym dziwnego?

To co mówili do ochrony na sali było prawdą i nikt nie powinien mieć prawa odtwarzania treści obrażających czyjąś ideologię.

 

Taki sam jeśli nie gorszy ból dupy mieliby katolicy, gdyby podobny film został w ich obecności puszczony, religia jest irracjonalna ale należy szanować przekonania innych ludzi.

 

Wojciech jak zwykle na wyżynach logiki, zero hipokryzji...

Przecież Islam to religia pokoju.

 

hrabia14 jak zwykle na wyżynach logiki, brak hipokryzji...

Deus vult

Opublikowano

Islam zawsze był, jest i pozostanie religią pokoju – jest to i pozostanie niezmienne, tak jak niezmienny jest Święty Koran. Nie można winić wszystkich Muzułmanów, za wyrządzone zło przez terrorystów, nawet jeżeli ci dokonują zbrodni z imieniem Boga na ustach i Koranem w dłoni. Doktrynalnie Islam odrzuca przemoc, a zabijanie odrzuca co do zasady. Dla prawowiernego Muzułmanina wyrządzenie krzywdy gościowi jest równoznaczne z okryciem się wieczną hańbą. Nie ma w Islamie przesłania nienawiści, nakazów zabijania, czy też wojny za wiarę. Co innego – w obronie Muzułmanów i ich prawa do wyznawania Islamu. Nie można mylić tych kategorii, niestety robią to liczni radykalni islamiści, jak również retoryce wynikającej ze skutków ich działań ulegają ludzie z innych kultur.

Niestety również mamy w Islamie sporo radykałów, których interpretacje tych samych wersetów Koranu i prawa zwyczajowego są radykalnie odmienne, odwrotne i zupełnie inne percepcyjnie niż duchownych umiarkowanych.

Opublikowano

 

Czyliii... Odtworzony został film jawnie wyszydzający religię wyznawaną przez większość widowni (islam) i ludzie się oburzyli, co w tym dziwnego?

To co mówili do ochrony na sali było prawdą i nikt nie powinien mieć prawa odtwarzania treści obrażających czyjąś ideologię.

 

Taki sam jeśli nie gorszy ból dupy mieliby katolicy, gdyby podobny film został w ich obecności puszczony, religia jest irracjonalna ale należy szanować przekonania innych ludzi.

 

Wojciech jak zwykle na wyżynach logiki, zero hipokryzji...

Przecież Islam to religia pokoju.

 

hrabia14 jak zwykle na wyżynach logiki, brak hipokryzji...

Tłumaczenie z Wojciechowego:

 

"Islam to religia pokoju więc swobodnie można ją obrażać i nikt nie powinien mieć prawa być o to oburzonym."

Człowieku, jak kiedyś jeszcze miałeś trochę oleju w głowie to teraz robisz z siebie pośmiewisko. Gdybyś był tak inteligentny za jakiego się uważasz to może byś to zauważył...

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

To samo robią chrześcijanie a raczej katolicy tzn. Zabijają dziennikarzy co miało miejsce etc. Gwalca kobiety i nie tylko... Zdarza się to u nich conajmniej często. Może jeszcze ktoś napisze, że katolicyzm ma swoją al kaide i jest tyle ludzi na świecie co "źle rozumieją wiarę islam" co w chrześcijaństwie?

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

Problem to interpretacja i wiara w nie to, co trzeba. Wiekszość nie wierzy w Boga. Większość wierzy w to, co ktoś im o nim powie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...