Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Spolszczyć Bota Z Plikiem Dll Lub Jakis Inny Program


KingSP1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TUT[spolszczanie Bota Lub Haxa]

 

OK zaczynamy 1 narzedziem ktore musimy pobrac to

ResHacker

 

 

Download

 http://delphi.icm.edu.pl/ftp/tools/ResHack.zip

 

Skana nie ma bo link z oficjalnej Strony

 

 

Plik trzeba rozpakowac programem WinRar

http://www.dobreprogramy.pl/WinRAR,Program,Windows,12398.html

 

Ok po rozpakowaniue Programu uruchamiamy plik z tej Ikonki

beztytuuaz.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Po uruchomieniu Programu klikacie=------ File------OPEN I szukacie Plik DLL Bota [Nie kazdy bot lub hack ma plik dll] i Klikacie Otwórz

 

Nastepnie wyswietla wam sie podfoldery

 

Dialog-Klikacie w Taki + kolo Niego I ysiwetli sie ramka z tekstemj W bialym oknie wyswietla wam sie Dialogi Pliku zmieniace je na wlasne potrzeby i klikacie COMPILE SCRIPT!

 

 

tuttt.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

GOTOWE!

 

 

[TUT]

Jak spolszczyc Ulubiony progam

 

Możecie sie zastosowac do instrukcji powyzej

 

Lub tak

 

Wchodzicie W folder Swojego program.Szukacie Folderu Language,Languages

 

i tak jesli plik jest w formacie

INI-edytujecie za pomoca notatnika

lng-Edytujecie Programem MatePad [http://liquidninja.com/metapad/]

dll-tak jak w bocie

 

Zmiany zapisujecie i wlasnie spolszczyliscie Program

Opublikowano

@UP

 

Wez nie Spamuj Bo zglosze to Modkowi:)

Juz w kilku postach tak piszesz np w moim 2 To samo zwykle nabijanie postow

 

Jak twierdzisz ze to nie spam to powiedzz w czym Problem :D

Opublikowano

no i kogo to ma interesowac ? dla mnie to bezsensu prosze o zamkniecie tematu

 

Przyszłych hackerów i tych, którzy się interesują spolszczaniem.

 

Sam się też powoli zacznę zabierać za spolszczanie, a potem pisanie hacków :)

Don't feed trolls ;]

Opublikowano

Powiem tak:

Tutek spoko, ale to nie działa na wszystkie pliki w dll. (możesz dodać że w ten sposób idzie spolszczać także nie które pliki exe)

 

Napisz co chcesz + czy - bo nie wiem co dawać abyś był zadowolony.. ;-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...